Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg lemaradok valamiről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lemaradok valamiről, ha nem lesz egyéjszakásom?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm egy ideje mondja, hogy az életben egyszer ki kellene próbálnom egy ilyen kalandot, egyszer élünk, de én ennek egyáltalán nem érzem szükségét, nem vágyom rá. De sikerült egy kissé bogarat ültetnie a fülembe és elgondolkoztam azon, hogy tényleg kimaradnék valamiből. Vélemények?


Mindketten huszonévesek vagyunk.



2017. márc. 19. 19:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egy dugasbol. Es akkor mi van?
2017. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Könnyen lehet, hogy lemaradsz egy olyan élményről, amit évekig próbálsz majd elfelejteni.
2017. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
16%
Ha te nem vágysz rá, akkor ne csináld, nem kötelező. Nekem 18 évesen támadt ilyen érzésem, és nemis bánom, hogy hallgattam rá, mert szerintem fontos fiatalon bulizni, pasizni, sokmindent kipróbálni - persze csak óvatosan és csak azt, amit te szeretnél.
2017. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a nemi betegségről maradsz le. :D
2017. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
35%

A barátnőd csak le akar húzni a saját szintjére.

Ha nő vagy, akkor tudnod kell, hogy a nőnek fontosak az együttlétben az érzelmek.

Aki nő létére érzelmek nélkül szexel, az vagy qrva, vagy nem normális.

2017. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

A ferfiak pedig akkor himk**rvak? Jaa vagy az nem ugyanaz?! Barom.

Ettol fuggetlenul nekem soha nem volt egyejszakasom, de en nem is vagyok ra. Mindenki azt kezd az eletevel amit akar, de ha vmi nem fer bele az ertekrendedbe akkor ne csinald.

2017. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
32%
Egyéjszakásban is lehetnek érzelmek. Ha izgatja a fantáziádat, próbáld ki (persze bízz benne, hogy normális srácot fogsz ki, sajnos sok "horror" sztorit hallani nőktől).
2017. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
15%

Ne "maszatoltasd" össze magad kérdező, még ha egyes libáknál ez is a trendi!

Kevesebb leszel tőle, önmagad előtt is!

2017. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Miért lenne kevesebb ettől? Értelmes emberek nem ez alapján fognak megítélni, csak a visszamaradottan/önző módon gondolkodók mondják, hogy "a pasiknak szabad bárkivel bármikor, a nőknek nem".


Nekem voltak kalandjaim régebben, tud is róla a párom, annyit mond rá, hogy fiatal voltam, éltem, ki akartam próbálni, ennyi. 21.században élünk, nincs ebben semmi megbotránkoztatni való.

2017. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
30%

Ha nem vágysz rá ne menj bele csak mert más mondja.

Nekem voltak egyéjszakás kalandjaim, nem bántam meg. A védekezést soha ne vedd félválról ha belemész!

2017. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!