Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha 18 évesen nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha 18 évesen nem volt még barátom? Néha olyan rosszul érzem magam emiatt, mert az idő csak telik, és úgy érzem lemaradok, vagy nem lesz elég tapasztalatom. A barátaim sem értik, hogy hogy lehet hogy nincs.

Figyelt kérdés
Eléggé maximalista vagyok és attól félek, hogy ha lenne, akkor minden áron meg akarnék felelni neki és ezért nem lennék egy jó társ, vagy megunna stb ..
2014. jún. 16. 01:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ez nem erről szól.

ne félj semmitől. ne tervezz. vágj bele egy normálisnak ígérkező sráccal, és érezzétek jól magatok, ennyiről szól az egész... nem kell aggódni..

itt is majd most ezren fognak rádírni, nézegesd őket végig ha tényleg vágysz egy kapcsolatra. ha csak azért mert hogy legyen azért akarsz ismerkedni, inkább ne várj még picit, semmiről nem maradsz le. nagy érték a te korodbeli szűz lány..

19f

2014. jún. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

jön az egyetem, ha ott nem lesz senkid, akkor veled van a baj :D


amúgy meg én 18 évesen vesztettem el, az akkori barátnőim meg később.. de nagy részük később pótolta... én meg még mindig a 2.nál tartok:(((

2014. jún. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2, és mi ennek az oka? hány éves vagy am?
2014. jún. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

az az oka, h 3,5 éve tart a második :D


24

2014. jún. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem állt össze az agyamban miért írtad oda azokat a szomorú fejeket...?
2014. jún. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

NEM GÁZ!!!!


én 28 vagyok, és ugyan az van velem, mint veled, nem kell aggódnod !


ha meg a barátaid mondják, akkor ezt válaszold:

ez a Te életed, neked így a jó, így érzed jól magad, a szerelem meg majd jön ha jön, minek siettetni,



amúgy még nagyon fiatal vagy, bőven van még időd mindenre,

2014. jún. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Huhh, akkor kifejtem... sokáig játszottam a jókislányt, mígnem 18 évesen meguntam. Lefeküdtem a kb első szembejövővel, ok volt szerelem, stb. 3 évig tartott, de nehéz volt elszakadni tőle mert ő volt az első. Aztán jött a második, aki normálisabb meg stb, jó a szex, viszont 3,5 év után mégse akkora a lángolás, mint az első 2 évben pl.... nincsenek szexuális egyéjszakásaim, amin "illett volna"végigmennem kb ott 19-2o éves korom körül. Akkor most nyugodtabb lennék. De nem.... vajon jól csinálom? vajon jó ez így? pasim hiába mondja h igen, fenomenális blablaaaa, én akkor sem hiszem el. és egy ideje már kedvem sincs az egészhez.... legalábbis vele... na ennyi :)
2014. jún. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

így már sokkal érthetőbb :)

gyakorlatilag ezért hagytam ott a barátnőm nem is olyan régen. hiányzott az izgalom (3 évig voltunk együtt)..

jobb-e így, hát nem. de jobb lehet (és jobbnak is kell majd lennie!) és az a fontos :)

2014. jún. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, maradj nyitott, koncentrálj azokra a dolgokra, amiket szeretsz, és jönni fog magától.
2014. jún. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is 18 éves lány vagyok :) és nekem sem volt barátom és tök nyugodt vagyok és nem érzem magam gázosnak... :D
2014. jún. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!