Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem az egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az egyik legjobb haverommal. Mekkora hiba?

Figyelt kérdés

Házibuli után együtt aludtunk (volt már ilyen nem egyszer, sose volt gáz), beszélgettünk, szokás szerint megosztotta velem hogy mennyire nem talál egy normális csajt se, próbáltam tanácsot adni, de vígasztalhatatlan volt. Már aludt mindneki, de úgy döntöttünk mi még megiszunk egy piát, de több lett sokkal. Elmentünk aludni, de aztán megint csak dumálni kezdtünk, én meg elbőgtem magam, hogy mennyire magányos vagyok. Ő megölelt, simogatott, jó volt a karjai közt, hiányzott az érzés, és hát megtörtént.

Viszont nagyon szeretem, csak nem úgy. Ő az, akivel bármit megbeszélhetek, bármikor számíthatok, de annyira különbözünk hogy nem hiába vagyunk csak barátok.

Testileg tetszik, én is neki, de bevallása szerint örül, hogy amikor bepróbálkozott a legelején nem jött össze a dolog, mert egy barátot elveszített volna. Engem meg barátnőjeként tuti, hogy nem bírt volna ki. :D Én se őt. Ő tök érzékeny, és a hasonló lányokat kedveli.

Szóval, a lényeg hogy nem beszéltük meg. Meg kell?


2017. márc. 19. 19:57
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Akkor valószínű, hogy nem vagytok egymáshoz valóak.

Szerintem nem hiba, mert megtörtént volna előbb-utóbb, maximum nem lesz szerelmi kapcsolat, csak néha szex.

2017. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bírom hogy velem sosem történnek ilyen véletlenek.
2017. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy véletlen? Én nem nevezem annak. Megvan az oka, röviden és tömören az hogy ri.banc vagyok nem mondtam hogy nem. Bocsánatot tőled nem kérek érte, magánügy.

Én viszont őt tényleg a barátomnak tartom, remélem ő kicsit se néz le és nem romlik meg köztünk, ennyi.

2017. márc. 19. 22:04
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor van gond,ha valaki többet érez és megtörténik,de a másik ragaszkodik a barátsághoz.Ha őszinték voltatok eddig egymással,akkor nem lesz gond.
2017. márc. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!