Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hiba ha csak nem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba ha csak nem a legjobb csajoknal probalkozok, hogy konnyu dolgom legyen es biztosra siker legyen?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hiba, sőt tapasztalataim szerint tőbb esélyed van a jó csajoknál.A kevésbé jó nők, még többet hisznek magukról.Persze ez nem mindenkire igaz, de általában minél rusnyább annál jobban vakaródzik:)
2011. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a külseje alapján megítélni az embert baromság. Szerintem abszolút hülyeség, hogy a jobb csajoknál kevesebb az esély.
2011. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elozo a csajok nem kulso alapjan valasztanak?most nem arra a 0.1 szazalekra vagyok kivancsi
2011. dec. 15. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mást jelent a szépség, szóval a helyedben én olyannál kezdeményeznék, akit szépnek látok.
2011. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akármilyen hihetetlenül hangzik, de magam is tapasztalom, hogy a csúnya csajokat sem könnyebb meghódítani, sőt tényleg úgy érzem, hogy néha még nehezebb is.
2011. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hiba ,sőt. A "legjobb" csajok ,(bár ez nagyon relatív miben legjobbak) el vannak szállva maguktól ,mivel annyi ajánlatot kapnak nap mint nap annyi fiú legyeskedik körülöttük ,hogy rutinból koptatnak le mindenkit.Aztán addig válogatnak amíg jól beválasztanak egy ősbunkót,de ez már másik történet..

A kevésbé feltűnő lányoknál sokkal nagyobb az esély ,főleg amelyik kicsit értelmesebb gondolkodású, meg akar ismerni ,értékeli a kedvességet a humort az odafigyelést és nem csak a kocsimárkát .Eleve kevesebb ajánlatot kap és ezért kisebb kosárból válogat,némelyik kifejezetten megörül ,ha felfigyel rá valaki,bár néha nehéz a tüskéiket leszedni..

2011. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 20:53


én sajnos ezt még nem tapasztaltam meg, de lehet csak én vagyok ennyire nem kelendő árucikk úgymond

2011. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!