Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés
3 hónappal ezelőtt oda költöztem hozzá, kicsit rendhagyó volt a dolog, mert megismerkedtünk, klappoltunk, 1 héttel később felajánlotta, hogy költözzek hozzá. Ezzel nincs is gond, hamar találtam munkát, tehát nem ingyenélő vagyok, hanem dolgozó nő. Csakhogy pánikbeteggé váltam 4 éve, amit ugyan tud, DE az előző párom lovat vett nekem, hogy kijöjjek a dologból és működik, mert mióta vele foglalkozom a rohamok lecsökkentek. A fizetésem fele elmegy a bértartásra, a párom nem kér semmire pénzt. Már kezdetek óta úgy van megbeszélés alapján, hogy a szükségleteimre elmegy a fizum egy része, a többit bedobom a közösbe. Csakhogy A héten rákérdezett, hogy a fizetésem felét mire költöm. A lovat eladni nem fogom, nem is szeretném, saját betanítású. Mivel én járok boltba stb, tisztában vagyok vele, hogy a bértartást is megengedhetjük magunknak. Valahogy el kéne neki mondani, hogy a hobbimra megy el a fizetésem fele.
2017. márc. 19. 20:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Nyisd ki a szádat, és mondd el úgy, ahogy leírtad. Ha szeret, akkor meg kell értenie. Vagy mutasd meg neki ezt a kérdést. Esetleg vidd egyszer el magaddal a lóhoz.
2017. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem tudja a pasid h van egy lovad?

Ha tudja, akkor mondd el őszintén h a lóra.

2017. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 RRR ***** válasza:
100%

Szerintem így ,ahogy leírtad

ne bonyolítsd túl,nincs értelme!


Biztos megérti,ha tényleg szeret téged

2017. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mese épp ugyan igy ahogy nekünk felvezetted elmondod neki. Ha szeret megérti sőt még ha kell támogatni is fog, legalábbis ha normális. 25/f
2017. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Annyit tud, hogy évekig lovagoltam és abbahagytam.
2017. márc. 19. 21:03
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Együtt éltek es nem tudja h lovad van? :D
2017. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Nem. Mivel Ő tovább dolgozik mint Én, ezért nem is jött még rá, ugyanis a lovas cuccaimat nem otthon tartom.


Korainak éreztem még szólni neki erről.

Nem is ez a baj, hanem előre is kell gondolkodnom, hogy mi van ha műteni kellene...

2017. márc. 19. 21:23
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

És mit mondasz, amikor meglátogatod a lovadat?

Vagy 3 hónapja felé sem néztél?

Akkor vagy nagyon jól kezeled a pánikbetegséged, vagy nagyon rosszul a lovad.

2017. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
A párom tovább dolgozik mint Én, és amikor kimegyek a lóhoz, annyit mondok, hogy dolgom van a városban és nem pedzegeti a dolgokat.
2017. márc. 19. 21:32
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy miért nem mondod el neki? Mármint alapból miért nem mondtad ezt eddig? Ha nekem lenne egy lovam első randin szóba jött volna. A részleteket ha nem is osztod meg, de ebben semmi rossz nincs ami miatt titokban kéne tartanod.
2017. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!