Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tűnnek el pár levélváltá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnnek el pár levélváltás után az itteni nők?

Figyelt kérdés

Legtöbbször nem is válaszolnak.Azután volt olyan akivel írogattunk,tök jó humora volt meg minden,meg akartam ismerni....erre nem írt többet.

Ti értitek ezt?

34/F.



2017. márc. 19. 21:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

szerintem vagy túl rámenős vagy, vagy túl unalmas, vagy épp nem találkozik a szándék, mert te ismerkedni akarsz ő meg nem...


24F

2017. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A legrosszabb ***** válasza:
4%
Ne itt ismerkedj, én sem teszem évek óta. Jól megvagyok az itteni keselyűk nélkül, komolyan egyik rosszabb, mint a másik. Amit eddig láttam itt, leszűröm, hogy ezek itt nemhogy párkapcsolatra, de még holmi ismerkedésre is totálisan alkalmatlanok.
2017. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
21%
az itteni nők katasztrófák rosszabbak még a férfiaknál is. semmit nem tesznek csak rinyálnak egész nap a férfiakról és ha közeledni próbálsz akkor rinyálnak tovább hogy itt egy újabb aki csak dugni akar velük.
2017. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

Az sem mindegy milyen szándékkal akarod meg ismerni.

Illetve ha nem független, talán nem is akar ismerkedni csak beszélgetni.


De miért nem kérdezed meg tőle mi a helyzet?

Gondolom szóbol értenek az emberek .

2017. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%
mert az esetek 99%-ban a "hölgyek" keresztneve valójában BÉLA.
2017. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
En is szivesen valaszolik egy-egy erdekesebb privire, de ez nem azt jelenti, h akkor mar ismerkedem.
2017. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
98%

Én nem igazán tudok az ilyenekre mit reagálni. Mikor felregisztráltam 42 éve, akkor nem volt sehol kiírva, hogy ez társkereső. Ha kint lett volna, nem is lennék itt.


Ha valaki rám ír, megadja a korát, és válaszolok, hogy "nem ismerkedem", jön az ikszdé, és hogy nem is akart ismerkedni. Csak beszélgetni. Ami pár semleges kérdés után visszamegy a "van pasid, hány éves vagy, hogy nézel ki" irányba.


De megtanultam, hogy a "nem ismerkedem" kb egyenlő a "van barátom" válasszal, beképzeltséget sugároz, nem is biztos, hogy ismerkedni akar. Ilyenkor a "szia, korod, honnan?" üzenetre, és minden továbbira addig nyomom a "miért érdekel?" kérdést, amíg ki nem mondja, hogy ismerkedni szeretne, amire ráírhatom, hogy én nem.


Mindkét esetben ordas nagy qrva vagyok.

2017. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Én azért szoktam eltűnni, mert megunom, udvariasság ide vagy oda.
2017. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért itt akarsz ismerkedni?

Vannak kifejezetten erre a célra szakosodott platformok.

Én nő vagyok (még véletlenül sem BÉLA:) és én sem ismerkedni járok ide.

Pedig kapok ilyen jellegű ajánlatokat, amiket igyekszem udvariasan, de egyértelműen elutasítani, mivel foglalt vagyok.

Nagyon őszinte leszek, engem kifejezetten zavarnak itt az ilyen jellegű megkeresések.

2017. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%
Ne lepődj meg, nekem többen is írták, hogy forma vagyok, váltottunk pár levelet, aztán eltűnnek. 1-2 marad, akivel hosszasabb levelezést lehet váltani, de ők meg foglaltak és 200 km a táv.
2017. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!