Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha itt összeismerkedsz valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt összeismerkedsz valakivel, hány levélváltás után küldesz képet magadról? Nem félsz, hogy esetleg visszaélnek valamilyen módon a képpel?

Figyelt kérdés
2016. okt. 2. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok emberrel beszélgetek. És nem, nem félek. Hogy élne

vele vissza? Felrakja netre? Eddig is fent volt :)

És már vagyok elég rutinos, hogy kiszűrjem, hogy ki az,

akinek egyáltalán megmutatom magam. Egyébként sem tár-

sat keresek, de amikor komoly a beszélgetés, nem árt,

ha tud mellé egy embert is rakni, személyesebbnek hat.

2016. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Senkinek se küldök képet. Általában facebookra megyünk át, ahol chatelünk, vagy felhívom telefonon, így egyből látja ki vagyok, de ott már küldhetek neki más képeket is.
2016. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
volt egy lány aki 20 volt és vagy 3honap mulva küldött miután én is de mostanság volt egy 13éves aki 2.levél után már képet akart nekem küldeni csak úgy hiába mondtam h annyira nem érdekel csak beszélgetni akarok
2016. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!