Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért vannak óriási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért vannak óriási elvárásaik?

Figyelt kérdés

ennél a kérdésnél amiket leirnak hogy milyen pasik jönnek be nekik szinte abszurd:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


2017. márc. 21. 15:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem sok abszurd dolgot irnak le, bar nem olvastam el az osszeset. Egyebkent egyaltalan nem tartom magasnak a sajat elvarasaimat, mert altalaban talalkozom olyan ferfiakkal, akik megfelelnek nekik es a parom is ilyen.
2017. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

ezek közül egyik se óriási elvárás

nekem ennél több az elvárásom és nem is csak a külső számít, mégis van párom

2017. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Ezek nem elvárások, nem is úgy lett feltéve a kérdés. De alapból nem gondolom, hogy abszurd teljesíthetetlen külső jegyek lennének ezek.
2017. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Hogy legyen min rinyálnod.

Komolyan minek az ilyen kérdések? Ha valakinek ez tetszik, akkor ez és kész. Minek ezen sírni. Olyan szép az idő, ha nincs feladatod, menj el sétálni egyet

2017. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
62%

Ezekről úgy vélem hogy nagy túlzások inkább csak azt mondják el ezek a nők hogy mi az anszolút ideáljuk de általában ilyen nincs, és a válasz arra hogy miért azért mert ezt közvetíti a média...

Nekem szerintem nincsenek kielégíthetetlen vágyaim és nem kell hogy mind meg legyen egy pasiban elég ha ezek közül valamelyik

Amihez ragaszkidom:

Ne legyen nagyon sovány de nagyon kövér se én is rendben tartom a testem

Ne legyek ismosabb nála

Ne legyen igénytelen én sem vagyok az...

Amiknek őrülök ha van :

Ha izmos nem kell túlzásba vinni de azért csak feltudjon emelni szex közben(igen lehet nem tetszik másoknak de ez van én ezt szeretem)

Igen nekem is tetszik a borosta ez van

Szeretem ha valakinek hangsúlyosak az arccsontjai

De mint mondtam ez az anszolút ideál, ezektől el lehet és el kell tudni tekineteni

18l

2017. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Mi az abszurd? A borosta meg a kielégítő orális higiénia? :D
2017. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Amiért a férfiaknak is...
2017. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

@Sunshinedoll

Vigyazz, van itt valaki aki a nem egyenletesen novo arcszorzete miatt szokott hisztikezni, hogy mekkora igazsagtalansag, hogy a noknek bejon a borosta, mert neki csak foltokban no es o nem tud borostat noveszteni 😂😂😂

2017. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes, ha nagyon ki kéne választani, kinek vannak irreális elvárásai, azt látom, hogy inkább még a férfiak azok, akik sok követelményt írtak

"A hosszú, tükösima fekete haj, sötét szemek. Ami durván felizgat, az a mosolygödröcske a két pofiján és a babaarc vastag alsó ajakkal"


Szóvak tulajdonképpen, kérdező, melyik nő az, aki szerinted itt irreális elvárásokat írt?

2017. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Mi értelme lenne az életnek, ha nem lennének elvárásaink és mindig megelégednénk a legrosszabbal is?
2017. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!