Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok akik nem engedik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik nem engedik a parjukat sehova miert csinaljak ezt?

Figyelt kérdés

Sok olyan no van aki nem engedi sehova se a parjat. Gondolom azert mert felnek hogy felremennek.

De nekik jo az a tudat hogy csak azert nincssnek megcsalva mert nincs ra alkalma a ferfinek?


En orulnek neki ha a paromnak lennenek baratai es menne inne oda, nem varnam el hogy egesz nap munka utan velem legyen akkor se ha mar lenne gxerek.

Miert jo az hogy a ferfi menne a no meg nem engedi?

Mondjuk az is igaz hogy nolond az aki egy ilyen kapcsolatba benne marad.

Szoval?


2017. márc. 21. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfiből is van ilyen.


És meg fog lepni, de a legtöbb ember a mentális problémáit párkapcsolattal akarja rendbe hozni.

2017. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezekből lesznek egy idő után az elvált nők.

Egy ember, nemtől függetlenül, nem a másik tulajdona és a megtiltás csak addig működik, míg a mindentől letiltott pasi vak a szerelemtől.

Utána borul a bili.

2017. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen ez érdekes én sem értem miért jó birtokolni és megfosztani a szabadságától valakit.nálunk van gyerek is de eszembe nem jutott hogy a barátaival ne engedjen el.sőt nem ia mondom neki hogy mikor Jöjjön haza és nem ia hívogatom.annyit szoktam mondani hogyha nagyon későn jön irjon.

Nekem is volt ilyen csaj ismerősöm aki nem engedte a pasiját sehova de még így is nézegette az üzeneteket.

2017. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon sok ilyen ismetosom van!! :D

En se hivogatnam, menjen erezze jol magat.

Az egy masik dolog ha a lany megy....ha fiu lennek eselyt nem adnek arra hogy mas fiu nevetesse meg a parom.

2017. márc. 21. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:

"Az egy masik dolog ha a lany megy"

Miért lenne más?


Amúgy mi az egyáltalán, hogy "nem engedi"? Ezt már többször is megkérdeztem, de senki nem válaszolta meg, hogy ilyenkor az illetőnek a párja a kiskorú gyereke, vagy a kutyája, vagy miféle kapcsolat van köztük, hogy csak így megtilt dolgokat? Tudtommal nem lehet egy cselekvőképes embernek csak úgy megtiltani ezt-azt (értelemszerűen jogi ügyeket leszámítva)

2017. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs bizalom a másik iránt. Emellett rohadtul bizonytalan lehet az ilyen ember.
2017. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

én ilyen vagyok. nem tudom miért csinálom. nem tehetek róla.

a barátom meg valahol mélyen élvezi hogy rövid pórázon tartom.

ha el akar menni valahova akkor az engedélyemet kell kérnie. ha nem kéri, akkor hisztizek, vagy csak bedühödök és 1 hétig nincs szex. a másik h megmondom h maximum 10-re haza kell érnie. ha nem ér haza, akkor kizárom. volt már h a lépcsőházban aludt emiatt.


a pasik nagyrésze otthagy emiatt pár hónap után, de mint mondtam a barátom valahol élvezi ezt, és hagyja. minden férfi máshogy működik, kár általánosítani.


21/L

2017. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!