Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nem engedik el a párjukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem engedik el a párjukat sehova miért csinálják ezt? Ez normális dolog? Egyáltalán mi a normális?

Figyelt kérdés

Tegyük fel együtt élsz valakivel van gyerek is.

Te mennél erre arra munka után, barátokhoz stb de nem enged el a párod. Vagyis már nem is hozod fel a témát mert tudod hogy úgyse mehetsz. Ez mire jó ?


Akik nem engedik sehova a parjukat azok miért teszik?

Azért hogy ne csalja meg őket?

Szerintem aki megakar csalni az ha el engeded ha nem , úgyis megfog csalni.


Nekem ha lenne egy párom és lenne gyerek, munka után nem mondanám azt neki hogy csak itthon lehetsz és sehova se járhatsz csak dolgozni mert családod van.


Hétvégén meg nyugodtan mehet bulizni meg oda ahova akar.


Szerintetek mi a helyes?


2017. febr. 3. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem, ezt minden párnak, egymással kell megbeszélnie, hogy hol vannak a határok, vagy ki, mit vár el a másiktól.


De, abban egyetértek veled, hogy semmiben nem korlátozhatjuk a másik felet, mivel nincs jogunk hozzá sem kapcsolatban sem házasságban. Meg kell, hagynunk a másik szabad akaratát és döntését. A bizalom két emberen áll, ennek megfelelően kell élnünk.


Például, ha az enyémet eljátsszák, például megcsalnak, akkor nincs bocsánat, erről a férjem is ugyanígy gondolkodik.

2017. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Mi lepasszolnank a gyereket neha a nagyikhoz, es mennenk egyutt, mivel most is ugyanugy egyutt jarunk haverozni. Nem csinalnek ilyet, hogy nem engedem el, de olyan nem lenne nalunk, hogy o megy erre-arra, en meg otthon probalom a bogo kolyokbe tomni a bebipapit.

Marmint nyilvan neha valakinek muszaj otthon lenni, de ez csak akkor jo, ha ugyanolyan aranyban van amikor o marad otthon meg amikor en.

2017. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Sose fogom megérteni, hogy mi az, hogy nem engedi el? Mit csinál? Bezárja a pincébe? Megkötözi? És gyereket is szült egy ilyen vadbaromnak? Most komolyan... Aki ilyen életképtelen, szolgalelkű marha állat, az meg is érdemli. Ráadásul ott kezdődik ez a dolog, hogy az egyenrangú társamtól nem kérek engedélyt, hanem közlöm hogy ide meg ide megyek és kész!
2017. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom csak vannak akik úgy beszélnek hogy nem enged el a párom
2017. febr. 3. 12:44
 5/13 A kérdező kommentje:
Mintha az anyja lenne a saját párja 😂😂😂😂😂😂
2017. febr. 3. 12:44
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Egyenrangú kapcsolatban pont ugyanannyit mászkálnak el a haverokkal, illetve egyedül, és ugyanannyi részt vállalnak az otthoni teendőkből.

Felnőtt, érett férfinek nem kell külön a szájába rágni, hogy drága életem, én nem voltam fodrásznál egy éve, a legnagyobb kikapcsolódásom, hogy az ordító gyerekkel elmegyek a tescoba, és két szatyorral megrakodva jövök haza: miért gondolod, hogy neked több kikapcsolódás és pihenés JÁR, mint nekem?

Felnőtt férfi tudja, hogy neki nem jár több bulizgatás, csak azért, mert lóg valami a lába között. Nem rohan minden munkanap után meginni pár sört, nem jár minden hétvégén bulizni, ugyanis már nem kamasz, akinek ki kell élnie magát.


Egyenrangú kapcsolatban nem csak engedélyt kérni nem kell a párodtól semmire, de ilyeneket magyarázni sem szükséges. És az anya, a feleség is pont ugyanúgy elmehet tornázni, beülhet a barátnőkkel egy kávéra, vagy elmehet egy órára sétálni egyedül, ugyanis neki is pont ugyanúgy jár a kikapcsolódás és a szórakozás, mint a pasiknak.



Tehát ha a pasival a párja úgy viselkedik, mintha egy kamasz gyerek anyukája lenne, akkor az azért van, mert nem felnőttként, hanem kamaszgyerekként viselkedik, akinek a szórakozás, a bulizás és a haverok vannak az első helyen, a család pedig valahol messze mögöttük.

2017. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi az, hogy "nem engedi"?
2017. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Az oké, hogy engedem, ha akar menni, nyugodtan szórakozni, sörözni a haverokkal, akármi.


De azért felmerül bennem, hogy amikor már az embernek gyereke van, akkor miért akar minden hétköznap-hétvégén bulizni menni? Ott már felelőssége van, a párjának esetleg jól esne, ha segítene neki (pl egyik hétköznap ő van a gyerekekkel, és az asszony meg a barátnőivel kávézni, amit egyébként nem tehetne meg), stb. Havi egy-két alkalomnál azt mondom, menjen, de ha ennél gyakoribb, akkor bennem is megkérdőjeleződne, hogy mennyire kötődik hozzánk, és egyáltalán, miért csinált nekem gyereket, ha ennyire nem akar vele foglalkozni. Sőt, eleve a prioritásain is elgondolkodnék.

Kell a pihenés, kell a szórakozás, kell barátokkal eltöltött idő, külön a párunktól. De amennyiben elmúltunk 20 évesek és felnőtt, felelős kapcsolatban vagyunk (pl gyerekkel), akkor már elvárom tőle, hogy mi legyünk az első helyen (ahogy nekem is ők a legfontosabbak), és ne rendeljen alá mindent a hétvégi bulizásoknak.

2017. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

"Te mennél erre arra munka után, barátokhoz stb de"


Ez csak akkor fair, ha te is maradsz otthon a gyerekkel, hogy a másik fél is tudjon erre-arra menni, amikor akar.

2017. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyolcasnál a pont. Nálunk nincs gyerek, vőlegényem karácsony előtt ment a céges bulira, én nem tudtam menni. Bizonytalankodott, hogy menjen-e így. Persze, menjen, szórakozzon jól. Fordítva is működik. És egyetértek, hogy később is így kell ennek lennie, kell lennie külön programnak.


De! Sajnos az a tapasztalatom, hogy ahol ez heti (több) alkalommal előfordul, hogy rohadtul egyoldalú lesz a dolog, tehát anya szív a gyerek(ek)kel otthon, apuka meg haverozik, sörözget, grátiszban hajtja a szingli punákat. Na ez nem pálya. Ha valaki megnősül/férjhez megy és gyereket vállal, akkor az lemondással jár, nem fér bele minden hétvégén egész szombatos biliárd majd vasárnapi másnaposság, a házibulika és társai.

2017. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!