Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejárnátok szexelni valamel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejárnátok szexelni valamelyik exetekkel ha nem lenne párotok és ő benne lenne?

Figyelt kérdés

2017. márc. 21. 18:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
16-os nem vagy menő
2017. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Érdekes ügy, hogy bárki aki azt mondja benne lenne le van pontozva...Mi ez valami erkölcsi hadjárat? Egyébként én sem mennék bele. Van olyan exem akivel nagyon jó volt a szexuális életünk és a mai napig megmozgatja a fantáziám, ha eszembe jut miket csináltunk együtt, de csak fölösleges bonyodalmakat okozna nekem az meg nem kell.
2017. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Csináltam, hülye ötlet. Összejöttünk újra, majd szakítottunk ugyanazok az okok miatt mint eredetileg. Érzelmi sérülés és a másikból való teljes kiábrándulás lett a vége. Pozitívum, hogy így már semmi esély nincs rá, hogy újra összejöjjünk és tovább sanyargassuk a másikat :)
2017. márc. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nem értem itt a pontozást, pl én is, meg még alattam ketten is azt írtuk, hogy "nem", és tök eltérő %-ot kaptunk rá :D

Pedig itt minden válasz hasznos, amiben "igen" vagy "nem" van.

2017. márc. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 János Gilján ***** válasza:

Mivel szerelmes vagyok a feleségembe, nagyon érzékenyen érintene, ha elválnék, vagy valahogyan eltűnne az életemből...


Mindazonáltal előbb utóbb akkor is szükségem lenne tűzoltásképpen valami maszturbáción kívüli szexuális élményre, így logikusan először az exeim között néznék szét, akik azóta megbánták, hogy szakítottak velem. Elég sok könnyű célpontom lenne, nem kéne sok erőfeszítést tennem 1-1 potyaszexért. A legkomolyabb probléma inkább a fejemben lenne, hogyan vegyem rá magamat, hogy valaki mással szexeljek, aki nem a feleségem.


Szerencsére ez a veszély azonban nem áll fenn, mert nagyszerűen elvagyunk egymással. A válásra jelenleg esélyünk sincs. :)

2017. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen. A legutóbbi 2-vel simán ;) Egyszer volt is már, remélem még lesz...
2017. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!