Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti örülnétek valamelyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti örülnétek valamelyik párnának ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]


Azért gondoltam erre, mert nemrég költöztünk össze, és még nincsenek kispárnáink, meg ez maradandó ajándék is lenne :)

Vélemény?


2016. nov. 19. 17:33
 1/10 A kérdező kommentje:
+ ő mondja mindig, hogy én vagyok a kiskifli, ő meg a nagy
2016. nov. 19. 17:35
 2/10 anonim ***** válasza:

Háááát elég gáz mindkettő. Az első durván általánosít (az a királyos meg királynős) - ráadásul duplán.


A másik meg... Hát izé. Én kicsit kínosan érezném magam tőlük. Meg így ránézve... Olyan kis tömegtermelt gagyi.

2016. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem elég gagyik. Pláne, ez a 'king of the bed"-dolog.
2016. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de ilyen párnát, kiskifli, nagykifli, inkább a hálószobában tudnám elképzelni. Nappaliban, ha például vendégek jönnek, nem a legjobb.
2016. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Már megkérdezted és egyértelműen leírták hogy gáz, de úgy látszik nem fogtad fel...

Légy már egy kicsit kreatívabb!

2016. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem megmondtuk, hogy a kedvenc 2hiskyét vedd ?! Ne ne csak a párnát ne!

:D

2016. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen kispárnát szeretnél neki adni, ami mondjuk személyesebb, akkor csináltass valami egyedit, ami Rátok jellemző. Annyi ilyen oldal van már, az se drágább szerintem ezeknél. Egyébként csatlakozom az előzőekhez nekem se tetszenek :(

Ha pedig csak szimpla párnát szeretnétek, semmi személyes dologgal, akkor meg JYSK-ben, Pepco-ban fillérekért lehet venni nagyon szép párnákat/párnahuzatokat.

2016. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok srac, de eleg gagyik, be nem vinnek ilyeneket a lakasomba.
2016. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, elég ciki szerintem az ilyesmi. Pasik az ilyennek nem örülnek...
2016. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!