Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt párkapcsolati tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt párkapcsolati tanácsokat adnak másoknak az ő kapcsolatuk teljesen rendben van?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 20:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
De szép is a naivitàs
2017. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
34%
Igen.
2017. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%

Igen, rendben van. Mármint vannak kisebb súrlódások, de semmi kezelhetetlen.

Ennek ellenére nem gondolom, hogy túl sokat tudnék a párkapcsolatokról, vagy hogy egyetemes igazságokat osztogatnék. Egyszerűen leírom, hogy mit gondolok, de nem biztos, hogy tanácsnak is jók.

2017. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%

Igen, de az előző kapcsolatom nagyon rossz volt.

Tehát van összehasonlítási alapom bőven, és szerintem tudok segíteni. :)


21/L

2017. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
39%
30 vagyok, férfi, szűz de ez nem gátol meg abban hogy megmondjam a tutit mindenkinek. Legjobban a a nők egézsége topikban szeretek garázdálkodni.
2017. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak olyan ember adhatna tanácsokat, akinek rendben van a kapcsolata, akkor hetente max. 1 válasz érkezne a kérdésekre.
2017. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%

Én ritkán írok bármit mert többnyire felesleges. Sok kérdésből kiderül hogy a kérdező tulajdonképpen tudja mit kéne tennie és sokszor érezhető hogy döntött már csak megerősítést vár.

Az én kapcsolatommal nincs nagy gáz. Vannak néha problémák de mind leküzdhető s le is küzdjük. Ettől még csak véleményezni tudom a helyzetet nem szoktam tanácsot adni.

2017. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy problèmàm sincs párkapcsolat terén illetve egy van...

Hogy egyedül vagyok

2017. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk teljesen rendben van a kapcsolatunk, ennek ellenére egyetértek egy korábbi válaszolóval- csak a magam véleményét tudom megfogalmazni, egyetemes tanácsnak nem biztos, hogy mindegyik használható. Azért, ami nekünk működik és amitől nekünk harmonikus lesz a kapcsolatunk, az nem biztos, hogy másnál is ugyanúgy fog hatni.
2017. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
érdekes de akik szinglik azok az ideális párkapcsolat terén adhatnak jó tanácsokat...persze a valódi párkapcsolat terén nem mert az olyan mint az üzlet vagy a politika...azt választják aki jobbnak hazudja magát
2017. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!