Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan gondolkoznátok párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gondolkoznátok párkapcsolati téren egy lehetséges partnerről aki minden nap füvezik?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy 1) van-e tapasztalatok olyan partnerrel, aki rendszeresen füvezik, és ha igen, hogyan vélekedtek erről.

2) Ha nincs, mit gondoltok arról, hogy ez a tény hogyan befolyásolná a kapcsolatot (ha befolyásolná) és úgy általánosságban hogy vélekedtek erről.


Köszi minden választ, véleményt.



2017. febr. 21. 09:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Sehogysem befolyasolna a kapcsolatot. Letre sem jonne (es meg mielott jonne a szokasos "bezzeg az alkohol az oke, mi?", nem. A reszegseg sem oke, meg a rendszeresen alkoholfogyasztas sem).
2017. febr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem valami fos herbált szív akkor semennyire nem befolyásolja
2017. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

nálam lapát lenne, nem akarok drogossal, sem függővel együtt élni...


ismerek olyat aki napi szinten él vele, csak az anyag érdekli semmi célja nincs, holott lenne esélye és nem egy hülye gyerek...


23F

2017. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
Ha sima természetes fű, nem befolyásolna, kérnék picit, hogy én is kipróbáljam :)
2017. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%

Igy hogy minden nap füvezik így sehogy.

Ha néha akkor nem zavar.

n25

2017. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mert nem kezdenék vele.
2017. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

Semmiféle függö emberrel nem kezdek, sem füves-drogos, sem alkoholista, sem dohányos nem jöhet szóba.


Aki ugyanis függö, az erre teszi fel az életét, vele emberi kapcsolatot nem lehet kialakítani.


Mellesleg ismertem "alkalmi" füvezöt, végigéltem, ahoyg tökretette a saját és a környezete életét, és nekem elég volt ennyi tapasztalat.

2017. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Utolsó: hogyan tette tönkre az életét?


A többiek: köszönöm a válaszokat. Azt írjátok, nem kezdenétek vele. Tehát nem is adnátok neki esélyt, hogy a személyisége többi oldalát felfedje? Nektek ez az egy tény egyenlő lenne a teljes személlyel?


Tegyük fel, megismertek valakit, aki okos, intelligens, szórakoztató, szorgosan dolgozik, egyetemet végzett, szépen él, vannak barátai, jó családja, hobbijai, sportos, ad magára, tiszteli a környezetét, az embereket stb.


Ilyennek ismeritek meg, ilyennek ismeritek sok-sok időn keresztül és EZEK UTÁN tudjátok meg róla, hogy mellesleg, annak ellenére, hogy ilyen az élete, minden nap szív is.


Ezek után mégis "kidobnátok" az életetekből csupán arra hivatkozva, hogy ő "drogos"?

Ez az egy jellemző felülírhat minden mást? Ha igen, akkor miért?



Természetesen saját tapasztalat amit leírtam, és engem is sokat foglalkoztat a téma, de a környezetemmel nem szeretném ezt megbeszélni, mégis kíváncsi vagyok más véleményére.

2017. febr. 21. 11:42
 9/23 anonim ***** válasza:

#8:

párkapcsolatot esélytelen, hogy kezdeményezzek vele!

mint mondtam drogos, függő nálam esélytelen...


akiket ismerek aktív drogosokat eléggé lefele mennek a lejtőn...

akikről tudom, hogy néha alkalom adtál szívnak 1-1 cigit nekik rendben van az életük, mert nem hat rá ez a dolog olyan szinten...


23F

2017. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Értem amit írsz, a tapasztalat ezt mutatja. De létezhet kivétel? Ha valaki tizenöt éve füvezik napi szinten, mégis jó munkája van, az emberi kapcsolatait gyerekkora óta fenntartotta, és amit leírtam, az mind igaz rá, akkor is leírnád?

2017. febr. 21. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!