Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak ennyi a képlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak ennyi a képlet ahhoz hogy összejöjjünk valakivel?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=TiRIK78ICUA


Szomorúan látom, hogy pénzzel nagyon sok mindent és sok mindenkit meg lehet kapni.

Mi marad egy olyan embernek, aki nem gazdag, átlagos srác, normál belső értékkel?

26/F



2016. dec. 31. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
A normális lányok maradnak nekik, ha nem sajnáltatják magukat.
2016. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

#1


Igaz ha találkoznak egyel is akkor 50 évre előre elhasználták a szerencse-keretüket.

2016. dec. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2016. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

[link]

Nem csak BMW-vel lehet csajozni - YouTube [link]

2016. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
És ezek közül mennyi a NEM MEGRENDEZETT videó? A kérdezőét megnyitás nélkül is tudom, hogy az, de a többieké se épp spontán gondolom.
2016. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
#3 már nem azért, de igazán leszállhatnátok már arról a videóról. Iszonyat szánalmas az a 2 ember az egyik a mackójával, a másik meg a papagáj sérójával, meg ahogy öltözik át az utcán. Nyilván vannak lányok akiket meg lehet venni, de pár làny alapján levonni a következetetéseket elég nagy ostobaságra vall.
2016. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Szomorúan látom, hogy sikerült 26 évet úgy megélned, hogy csak youtube videókban láttál eddig nőket, és onnan szereztél tapasztalatokat.
2016. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

figyelj 19 éves korom óta vagyok kapcsolatban, egyszer volt 1 év szünet. szóval nem "csak" ott láttam nőket.

De mivel újdonsült szingli vagyok, és itt gyikon csak azt olvasom hogy 100:1 hez az esélye hogy találok normális barátnőt, igen, kicsit elkeseredtem.

2016. dec. 31. 12:06
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Megjöttek a buta libák.

Nem pár videóból von le az ember általános következtetést, hanem amikor a saját tapasztalatai mellett ott van a haveré, osztálytársáé, kollégái és a neten olvasott szövegek- és ezek nagyfokú egyezést mutatnak.

Általánosítani pedig evolúciós szükségszerűség.

Amúgy a jelenség neve "hipergámia". Ha tudományosabb magyarázat kell, itt van:

[link]

2016. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!