Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek egy szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy szeretői viszonyba?

Figyelt kérdés

Ha nem vágytok és nincs is lehetőségetek egy kapcsolat kialakítására, és nagyon megtetszene egy nős férfi, aki látványosan közeledik feléd és elég mély vonzalom alakulna ki közöttetek minden szinten, belemennétek abba, hogy szeretők vagytok? És mondjuk évek óta nincs senki, aki így megmozgatna bennetek mindent...


Ha nem akkor miért? Morális okokból vagy más miatt?



2017. márc. 22. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, nem hianyozna a drama, egy hazas ferfi meg nem tudna barmikor ugrani amikor en akarom igy nyilvan csak akkor lenne minden amikor o akarja.

Inkabb egy szingli sraccal alakitanek ki szexkapcsolatot, valami haverral vagy ilyesmi.

2017. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,de csak egyedül azzal a férfival akit kívánok ,mással nem.
2017. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Soha nem kezdenék nős férfival, nincs olyan gerinctelen emberhez gusztusom, aki képes a feleségét megcsalni
2017. márc. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem, mert pasi vagyok, de ha egy nőről lenne szó... Szerintem minden további nélkül. Nem én teszem tönkre a kapcsolatot, ha már ő félre akar menni, akkor más gond is van...
2017. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Nem, nem, nem.

Azért nem, mert:


Nem kezdek olyannal, aki kapcsolatban él. Miért tenném? Ennyire ratyi vagyok, hogy szinglit nem találok? Ennyire lófaszba sincs az önbecsülésem, hogy beérem második, harmadik vagy ki tudja hanyadik hellyel? Hát nem. Egyik sem.

2017. márc. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noémi Eleonóra ***** válasza:
Nem, egy ilyen viszony összeférhetetlen lenne az én erkölcsiségemmel.
2017. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Te érzelmileg belebonyolódsz, Ő pedig benne marad a házasságában és sosem fog igazán a Tiéd lenni.
2017. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy itt senki sem menne bele. Elmesélem, én mit tapasztaltam. Válófélben voltam, amikor ismét nagyobb dúlást végeztem a szebbik nem körében. Nem akartam lekötni magam, ezért senkinek sem mondtam, hogy már külön élünk, csak azt, hogy házas vagyok. Természetesen senki sem repesett az örömtől, de nagyjából két csoportra tudtam osztani utána a csajokat.

1. Volt már szerető, és köszöni a lehetőséget, de többet a büdös életbe nem mászik bele ilyen kapcsolatba.

2. Nem volt még szerető, és rövidebb-hosszabb udvarlás után hajlandó volt megalkudni az elveivel.


Mostanában más szelek fújnak, már hajlandóak a csajok többször is belemenni egy titkos viszonyba. Nagy ritkán nálam is befigyel egy-egy féléves liaison, és még 60-hoz közelítve sem jelent különösebb kihívást.

2017. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!