Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell viselkedni/kinézni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell viselkedni/kinézni, hogy a férfiak merjenek leszólítani az utcán?

Figyelt kérdés
Nyilván nem azért, mert ribizlinek néznek, hanem mert szimpatikus vagyok :)
2017. márc. 22. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudom hogy én milyen nőt szólítanék le.

Aki csinos de nem túl kihívóan öltözött (azaz nem ribizlis :-) ),

és fontos a szemkontaktus. Ha rám pillant, illetve többször összetalálkozik a tekintetünk, az már elég indíték lenne.

2017. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél csinos, de egyben aranyos is. Egy mosolygós lányhoz sokkal előbb odamennék. Viszont ne feltétlenül az utcán várj ilyet, a nők nagy része nem szereti ezt, és például én ezt már nem is csinálom.
2017. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Ribiket nem az utcán szoktak leszólítgatni, hanem a bulikban inkább, ahol feltételezett az illuminált állapot is és ezáltal könnyebben kaphatóak.


Alapvetően ha nézegetsz egy férfire és visszafogottan mosolyogsz neki az elég jelzés, a.) ha tetszel neki, b.) ha nem egy antiszociális retardált, aki még életében nem beszélt nővel.

2017. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szolid öltözködés, ne pakolj ki mindent!

legyél mosolygós, legyen jó a hangulatod, sugározd, hogy jól érzed magad a bőrödben :)


24F

2017. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha nem néz rátok?
2017. márc. 22. 12:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szólítanék el sosem nőt az utcán, én is utálnám, hogy ha sietnék valahova valaki feltart...

Mosoly és szemkontaktus (mindkettőből az a fajta, ami nem véletlenszerűnek tűnik) elég ahhoz, hogy odamenjek valakihez.

2017. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!