Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szokott gyerekesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokott gyerekesen viselkedni a párjával? Vagy csak mi vagyunk ilyen hülyék? :D

Figyelt kérdés

A párommal már kamasz korunk óta együtt vagyunk, de azóta olyan, mintha visszafejlődnénk. Komolyan mióta együtt élünk néha úgy viselkedünk mint az ötévesek.

Persze van normális munkánk, keresetünk, látszólag tök normális emberek vagyunk, de annyi hülyeséget szoktunk csinálni.

Már szinte külön nyelvet fejlesztettünk ki. Tudunk úgy beszélni egymással, hogy abból senki semmit ne értsen. Sokszor direkt piszkáljuk egymást, de csak hülyeségből persze, húzkodja a hajam, megcsikiz, mond valami hülye poént, amin fél óráig nevetek. Ha épp ellenkező műszakosok vagyunk, akkor hülye leveleket hagyunk egymásnak, amiben mindent a plüssmacira fogunk, tehát még véletlenül se a mi hibánk, hogy nincs elmosogatva. És egyébként egy hatalmas plüssmaciról van szó.. azzal is alszunk... és még sorolhatnám, van pár ilyen hülyeség még.

Én annyira jól érzem magam így, csak néha úgy gondolom, hogy ez már túl sok, hogy komolyan nem vagyunk normálisak.

Csak érdekelne, hogy mások is ilyen hülyék-e otthon, mikor nem látja őket senki vagy csak mi. :D

25N


2016. nov. 8. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tök jó, hogy még ennyi év után is jól megértitek egymást és jól szórakoztok a másik társaságában:)

ez lenne a normális.legalábbis számomra ez sokkal követendőbb, mint besavanyodva lenni egy kapcsolatban és kb úgy élni egymás mellett mint a lakótársak :D

2016. nov. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ilyenek vagyunk, ne aggódj. Általában úgy fetrengünk, meg rángatjuk egymást össze vissza, hogy annak semmi értelme, csak összeszedtük a földről a koszt a ruhánkkal. De a párnadobálástól kezdve a csikizésen át a hülye poénokig minden van.

Szerintem ez így normális, így érezzük jól magunkat :) Bár néha én is elgondolkodom, hogy ha mások látnák, miket csinálunk a zárt ajtók mögött, gumiszobába dugnának minket.

2016. nov. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi 29 éve élünk együtt, de még mmindig ezen a szinten vagyonk - és szerintem igen jó dolog!
2016. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És hogyha ti ilyen "hülyén" érzitek jól magatokat, ahhoz másnak mi köze? A fő, hogy ti boldogok legyetek, és működjön a kapcsolat, mással meg nem kell törődni. Engem legalábbis biztos nem érdekelne egy kívülálló véleménye, hogy szerinte gyerekesek, vagy akármilyenek vagyunk..
2016. nov. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon szeretlek titeket.

Így tovább barátaim. ))

2016. nov. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

van más is, szerintem ez nem feltétlen rossz

bár én így nem tudnék viselkedni, sőt örülök, ha előre kiderülnek egy pasinak a gyerekes dolgai, mert akkor nem kell tovább foglalkozni vele

2016. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én irigyellek azért hogy ilyen "hülyék" tudtok lenni.

Ha így van meg a közös hullámhossz, így vidám és kiegyensúlyozott az életetek, akkor mit számít hogy más mit szól vagy mit gondol?

Szerintem ez tök jó. Maradjatok így! Vidámságban, egyensúlyban sokáig!

39f

2016. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Elképesztőek vagytok! :D Imádom!

Üdv a klubban! :D a "győzike utánzása este 11kor" és a párnacsata meg a csikizés meg az "elkaplak"....néha beszédhibások leszünk...mi is normális emberek vagyunk csak néha elmegy az eszünk ha otthon vagyunk :D

24/L 29/F

2016. nov. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Addig jó amíg a humor, könnyedség, vidámság szövi át az életeteket. Ez sok nehézségen is át tud segíteni. Sokkal könnyebben veszik így a párok az akadályokat.

Ha ezek eltűnnek egy kapcsolatból (vagy eleve nem is volt), akkor sok dolog sokkal nehezebb (nek tűnik)

2016. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó. Mi 4 éve vagyunk együtt, közel a 30-hoz. A plüssmacik nálunk csokit szoktak enni (meg kirándulni). Ha mások látnák mennyire lököttek vagyunk otthon azt hiszem mi is jó eséllyel pályáznánk egy szép (gumi)szobára ahol kedves nénik és bácsik simogatnák a buksinkat
2016. nov. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!