Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátok és barát nélkül. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok és barát nélkül. Van élet nélkülük? Főleg barátok nélkül mit ér az egész?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Az emberek elkerülnek,ha mégsem egy idő után tűnnek el az életemből. Lehet,hogy túl kevés vagyok,vagy épp túl sok? Ismerkedni nem tudok(nem csak pasik terén), eldöntik,hogy ez egy okostojás, nem érdemes vele kezdeni. Egyetlen barátnőm van. Ha vele vagyok mindig háttérbe szorulok, jól néz ki, és jól el lehet lenni vele, ki választana helyette engem?
2008. okt. 12. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is sokszor éreztem már így. Iker vagyok,mindig az ikertesómmal voltam régen és úgy éreztem,mindenki csak azért barátkozik velem, hogy ezáltal vele is jóban lehessen. Ő szebb, és könnyebben ismerkedik, közvetlenebb. Aztán rájöttem,hogy én is hibás vagyok.Ha nem nyitok az emberek felé,ők sem fognak felém nyitni,nem is várhatom el tőlük.Nem valami szimpatikus az,ha valakiből sugárzik az önbizalomhiány,a pesszimizmus és a passzivitás. Próbálj lazább lenni, és barátkozni,ismerkedni. Ehhez előbb viszont az kell,hogy higgy magadban. Hidd el,hogy te ugyanolyan szeretni való és értékes vagy ,mint az a barátnőd és neked ugyanannyi esélyed van a barátságokra, jó kapcsolatok kialakítására,mint neki.És ne légy passzív és pesszimista!!!

Viszont ha az a barátnő,akiről írtál, igaz barátnő, akkor becsüld meg nagyon! Sokkal többet ér egy igaz barát,mint 100 haver.

2008. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sziija!

Szal mesélek egy sztorit rólam és a bnőmről

Kettőnk közül (nem azért mert ego vagyok) én vagyok a szebb..Mindig mindenki mondta,köztük a bnőm is.Egy ideig jó volt meg minden,deh egy idő után sajnáltam a bnőm,h mindenki engem nézett az uccán őt meg "észre sem" veszik.Na és egyszer ültünk egy padon,és elment előttünk 3 pasi.Néztük egymást,mindenki mindenkit.Mindkettőnknek nagyon bejött egy szőkehajú,kékszemű pasi.A bnőm esélytelennek érezte,miattam.Ekkor tőlünk,úgy 15méterre leültek:)

10-15p szemezés után,az egyik odajött(nem a szöszi)és megkérdezte,h nincs e kedvünk elmenni sétálni,mire mi elmentünk,és én direkt úgy tettem,mintha nem tetszene a szöszi pasi,hanem a másikra hajtottam.A bnőm meg a szöszire.És összejöttek:) Mindennek már 3 éve,és azóta is együttvannak:))

Mi a másik pasival nem jöttünk össze.Na ebből csak annyit akartam leszűrni, h mégsem volt olyan ronda a bnőm:))

Ja és nekem is csak ő az egyetlen igaz:)) <3 De annyira szeretem,h ha az kéne,az összes haverom és közte választani,azt hiszem nem telne fél mp-be sem h eldöntsem:)

Hozzáteszem még, h ha a bnőd tényleg a bnőd,megbeszélheted vele esetleg,h egyik sétánál,rajta ne legyen smink,rajtad viszont igen,és te öltözz picit kihívóbban mint ő:))

2008. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.:) Igen legjobb barátnőmről van szó,egyetlen, de a legjobb a világon:D Soha nem választanék helyette senki mást, a gond csak azzal van, ha épp nem ér rá,akkor gubbaszthatok egyedül otthon..Ezért szeretnék másokat is megismerni,de mellette nem sok eselyem,s egyedül meg nem indulok neki a nagyvilágnak,hogy na én most megyek ismerkedni..
2008. okt. 17. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!