Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit a legbölcsebb tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit a legbölcsebb tennem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, egyszerűen lenyűgözött. Másnak érzem mint a többi nőt, a személyisége miatt, emellett valami eszméletlenül szép, különleges külseje van. Mit sem szeretnék jobban, mint közelebb kerülni hozzá, csakhogy van barátja. Hogyan tovább?

Megjegyzem, még sosem volt dolgom olyan nővel, akit ennyire akartam volna.


2017. márc. 22. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el kávézni, nyűgözd le.
2017. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ajánlj fel neki egy közepesen nagy összeget!
2017. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az itt a kérdés, hogy bölcsen akarsz-e cselekedni, vagy a csajt akarod. A kettő nem feltétlenül megy együtt. Szerintem semmi esetre se mozdulj rá, az úgy sem vezet sehová, barátkozz vele próbáld megismerni, ha megfogod a személyiségeddel, talán elülteted a bogarat a fülébe, hogy veled jobban járna mint a párjával, aztán meg kivársz.
2017. márc. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát a kettes tanácsát követve annyit érnék el, hogy utoljára beszéltem vele.
2017. márc. 23. 01:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Hol ismerted meg a lányt? Akkor beszélgetettek hosszabban? Szerinted ő is kedvelt?
2017. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!