Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért tapasztalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért tapasztalom sokadjáta, hogy utcán/tömegközlekedésen lefotóznakbés mit kéne ilyenkor tennem?

Figyelt kérdés

Nincs rajtam semmi kirívó, kissé túlsúlyos, huszonéves lány vagyok, de nem annyira, hogy ezért meg kéne bámulni.

Mostanában sokadjára tapasztalom, hogy lefotóznak korombeli srácok... Nem képzelődöm, mert azért veszem észre, mert az idióták nem halkítják le a hangját/ nem kapcsolják ki a vakut...

Mégis mi ez és mit kéne tennem? Kezd ijesztő lenni.


2017. jan. 19. 12:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
26%
Beszéljük át előbb azt a "csöpp kis túlsúlyt"... Szerintem itt van a dolog nyitja.
2017. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%
Mosolyogj!
2017. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se csinos, se ronda, se kihívó, a túlsúlyom pedig tényleg ne olyan kirívónak képzeljétek (csak hogy valahogy elmagyarázzam: simán kocogok, futok, szoktam rendszeresen edzeni, egyáltalán nem vagyok olyan "terjedelmes", mint amire az első hozzászóló gondolhat)
2017. jan. 19. 12:54
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem változott mostanában valami a külsődön? Haj? Öltözködés? Bármi más?
2017. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Hosszú, hullámos haj, visszafogott öltözködés, semmi sem változott. Sima, hosszú fekete kabát volt rajtam, nem értem egyszerűen...
2017. jan. 19. 12:59
 6/27 A kérdező kommentje:

Ennyire vagyok túlsúlyos, mint a képen látható nő:

[link]


Nem gondolom, hogy ez az a kategória, amit már megbámulnak, ráadásul nem híztam régóta, mértem.

2017. jan. 19. 13:01
 7/27 anonim ***** válasza:
77%

Ez azért van, mert a korodbeli srácok közt egyre több az igazi alpári bunkó, akinek minden nő vicces, aki nem a címlapról lépett le. Akinek a nőt azok a csücsöri libák jelentik, akiknek az insta képeire esténként kicsapják, és őket tartják "átlagos lánynak".

Természetesen úgy gondolják, ha valaki kicsit kilóg a sorból, akkor ők már arra fel lettek jogosítva, hogy fotózgassák, cikizzék, megalázzák, elvégre joguk van hozzá. Úgyse tesz senki ellene semmit.


Aztán ők azok, akiknek természetesen meggyőződése, hogy ő az a rendes, kedves fiú, akinek járna a jó nő, csak a felszínes, pénzéhes ribizlik miatt nincs csaja, aztán a gyk-n nyekeregnek fél napokat.

A rendességet persze nem zárja ki, hogy nyilvánosan megalázzon vadidegeneket, elvégre, ahogy az első válaszoló is remekül rávilágított, bizonyos súly fölött/alatt már jogosan rá is szolgál a másik.

Vagy ha a haja, a ruhája, a mozgása, vagy bármi más ad erre okot. (Egyszer javaslom, hogy próbáljátok ki milyen csípőficamosként tömegközlekedésen utazni, a vesszőfutás ahhoz képest wellness.)


Tudod, 2017-et írunk. Vannak az ideális számok, méretek, és külső elvárások, és ha annak nem tudsz megfelelni, akkor már jogos, ha megkapod érte a magadét. Ez van.

Ja, és persze vedd tudomásul, hogy nőként 50 kiló felett már zsírdisznó vagy, de ha nem jössz össze egy 140 kilós pasival, akkor ráadásul felszínes ri.banc is!

2017. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Sosem csúfoltak, szóltak be kiskoromban sem, inkább azt mondták, hogy nagyon csinos az arcom... Nem értem tényleg, mi ez mostanában :/ mindenesetre nem tesz túl jót az önbizalmamnak.

Nem tuso azt sem, mit kéne tennem? Menjek oda és kérjem számon? Nyilván tagadná, nem tudok mit kezdeni ezzel.

2017. jan. 19. 13:09
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy annyira gáz lennék, a párom is egy jóképű, sikeres férfi, ako folyamatosan körüludvarol...ha annyira ronda lennék, nem kellenék ilyen férfinek
2017. jan. 19. 13:10
 10/27 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel nekik.
2017. jan. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!