Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 22 éves srácként iszonyatosan bejönnek a kismamák?

Figyelt kérdés

Főleg a fiatalabb (bár ritkább is azért a 40+os kismama) 20-40 éves csinos kismamák tetszenek de nagyon! Pedig jól nézek ki eléggé, helyes vagyok és ma is fagyiztam egy korombeli csajjal akivel randizgatunk es mellém keveredett 2 fiatal anyuka pici babákkal és nagyon tetszettek. Az egyikkel még beszélgettem is kicsit, ő szólított meg hogy én mióta várok. Olyan 30 körül lehettek de jó alakjuk volt, picit husisabb de csak picit. Az egyiknek ki is látszott a tangája ahhh annyira szexi volt. Mondjuk szerintem nem zavarta őt sem hogy kilóg. Nem is tudtam a csajra figyelni akivel voltam.


Miért vonzódom ennyire az ilyen nőkhöz? Mondjuk gyerekként is nagyon anyás voltam de az azért más jellegű :D Általában ilyenekről is fantáziálok, mármint fiatal szexi anyukákkal akik már szültek.


2017. márc. 23. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Mert aberralt vagy.
2017. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze az aberraltsag itt kezdodik
2017. márc. 23. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Lehet mert tetszik, hogy van bennük anyai ösztön. Sok nőnek is nagyon bejön, ha lát egy pasit, aki babakocsit tologat..stb
2017. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát még ha majd azt is megtapasztalod egyszer hogy olyankor milyen jó a szex...

Nekem legalábbis felejthetetlen élmény volt az az időszak a párommal.

2017. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jezusom hat elhiszem :( Annyira jo lehet egy ilyen novel.
2017. márc. 23. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Torrente megmondta miért: Terpesztett egyet, bedöftek neki, munkáltak rajta, aztán bent hagyták a szlottyot. És ettől beindulsz.
2017. márc. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!