Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tanulja meg az ember a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tanulja meg az ember a kapcsolati szabályokat, intimitást, szexkultúrát, ha képtelen találni magának valakit?

Figyelt kérdés

Mi van, ha valaki 30+ évesen ott áll és MÁR nem tud nyőt találni, mivel tapasztalatlan és emiatt kukázzák.

Olyan szinten idegen lesz számára az intimitás és a szexualitás, hogy már nem fogja tudni megélni.


Ne személyeskedjetek, általánosságban kérdeztem.


észrevételek?


22f



2017. márc. 23. 19:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Rákeres az interneten.
2017. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

TANKÖNYVEKBŐL!!!


Önfejlesztési-önismereti-kommunikációs témájú könyvekből Dunát lehet rekeszteni. Nkem is sokat segítettek.

Utána pedig csak rajtad múlik, hogy mennyire tudod jól a gyakorlatba illeszteni a dolgokat... :)

2017. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
15%

Kettes tökéletesen jól leírta. Persze ha pénzes vagy az kivétel de az tényleg abszolút jolly joker mindenre szóval az nem számít.

A 19 évvel fiatalabb unokahúgom már nem szűz én pedig még mindig az vagyok.

2017. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan. Ismerek embereket akiknek későn jött össze, 22-26 között. Nem kell még feladni.
2017. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez ugyanolyan, mint az álláskeresés...elvárják, hogy legyen x év tapasztalatod, de hogyan, ha emiatt fel sem vesznek. De egyébként netről, könyvekből. N
2017. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
56%

Elég szomorú dolog, ha valaki ennyi év alatt nem jut el oda. Ott valami hiba van a gépezetben, valami nem okés (ismerek ilyeneket, de ne menjünk bele). Az ilyen ne a nőket okolja, ha kukázzák (jogosan.)

Nem kellene Pató Pál urat játszani, hanem tenni kéne a dolgokért, igenis idejében megélni, amit meg kell, és nem lesz ilyen probléma.

2017. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ha 30+ évesen köze nem volt nőhöz, ott nem a szex a probléma... az első barátommal, akivel még mindig együtt vagyok akkor jöttem össze, amikor 23 volt és szűz. én is az voltam. rohadt sok ismerősöm az volt, fiúk lányok vegyesen.
2017. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Legfőképp a saját kárán.
2019. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!