Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egymásba szerethet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egymásba szerethet 2 ember, ha nem igazán beszélik egymás nyelvét?

Figyelt kérdés
Képzeljetek el egy olyan helyzetet, hogy a férfi osztrák, a nő magyar. A nő viszont nem beszél németül, csak nagyon alapszinten, ha hivatalosan kellene jellemezni akkor A1-es szinten van. Más közös idegen nyelvük nincsen. Szóval tetszenek egymásnak, neten megismerkednek, elkezdenek facebookon "beszélgetni". Ami írásban úgy ahogy megy, hiszen van ideje a nőnek lefordítani a dolgokat, és kigondolni hogy mit kellene írnia. Na de randizni érdemes így? Vagy mindenképpen egy nagyon kellemetlen élmény lesz mindkettejüknek? Végülis a szexhez nem kell közös nyelv. :) De a kérdés arról szól hogy lehet e belőle komolyabb, ha nem igazán tudnak beszélgetni egymással, legalábbis amíg a nő meg nem tanul jobban. Mindketten a határ mellett laknak, szóval tudnának gyakran találkozni amikor szeretnének.
2017. márc. 11. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Vegyes parkapcsolatban elek ugy, hogy van egy kozos C1 korul beszelt nyelvunk, es pluszban en beszelem az o anyanyelvet tarsalgasi, B2 koruli szinten (tehat az atomreaktorokrol nem tudok allast foglalni, de egy csaladi osszejovetelen meg az eletben siman elvagyok), es meg igy is siman vannak olyan dolgok, amikre megkerem hogy magyarazza el, hogy pontosan mire is gondolt, mert lehet hogy elsore nem ugy jon at, ahogy o azt szerette volna vagy nekem az mast jelent ugyanabban a kontextusban.

En ilyen helyzetben max. szexkapcsolatos kavarast tudnek elkepzelni, mert igazan meg sem tudjatok ismerni egymast annyibol, hogy "ich habe eine Katze und ich wohne im Sopron und ich.." etc. Miert nem angolul probalkoztok beszelgetni? Azzal lehet tobbre jutnatok.

2017. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most csak itt van egy *random libró duma ennek szépségéről*
2017. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy német ismerősöm, azeri a párja, először egyikük se beszélte a másik nyelvét majd az anyuka megtanult németül és elég jól tud.

Igazából nem hogy a szexhez, de a szeretetez se kell feltétlenül közös nyelv.

2017. márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért is ne :) Kezdjétek el egymás nyelvt tanulni, vagy egy közöset (pl angol).

Elég hamar el lehet benne jutni középfokra és ha máshogy alakul, legalább a nyelvtudás a tiétek lesz :)

2017. márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ... Volt egy lány, akivel egy napig tartott, mert örökké utazott... Nem éreztem úgy, hogy az életteremet folyamatos utazásra, félnomád életre tudnám cserélni, főleg akkoriban tapasztalatlanságom okán, ezért nem indult be vele a kapcsolat, pedig első látásra ... mondhatom, talán szerelem volt, engem legalábbis nagyon megviselt lelkileg, szó szerint testileg belebetegedtem, az utcán olyan rosszullétem volt pár nappal később, hogy összeestem, azt követően, hogy ő továbbutazott.


Csak angol volt a közös nyelv, mindketten alapfokon beszéljük. Azóta se láttam őt...

:(


Egy másik lánnyal, később, volt némi hasonlóság a két eset között... kivéve, hogy csak kölcsönös tetszés volt... de ő még ennyire se beszélt angolul, valamint magyarul nulla tudása volt neki is.


Nos, őt azért említem, mert jó példa arra, hogy ha nincsenek túl erős érzelmek, csupán csak kölcsönös tetszés, mint vele volt, az nagyon kevés úgy, hogy szinte beszélgetni is csak nehezen tudtunk, gyakori félreértésekkel, és bizonytalan értelmezéssel egymás mondandója iránt.

2017. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Én imádok sokat beszélni, és ha sokat beszélnek hozzám. Magyarul, angolul anyanyelvi szinten megy, más nyelven nem lenne elég, hogy csak vigyorgunk egymásra. Meg sem ismerem. Akkor kit szeretek?
2017. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeretni sok embert lehet, de szerelmesnek lenni csak egyet és annak a belsőjébe leszünk szerelmesek. Arrol nem is beszélve, hogy a jó kapcsolatnak egy mély barátság az alapja.
2017. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!