Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem merek hozzászólni.

Figyelt kérdés
Én lány vagyok,ő fiú. Egy ideje osztálytársak vagyunk,de összesen nem beszéltünk 1-2 mondatnál többet,mert én visszahuzodó vagyok,a társaságunk sem közös,illetve hosszú időn át volt barátom így nem néztem rá sem úgy mint fiúra akitől akarnék valamit. Igazából most sem tudom hogy csak tetszik vagy csak a személyisége szimpatikus,de ha csak barátilag is,szeretnék közelebb kerülni hozzá...de fogalmam sincs hogy kezdjem,mert nem merek hozzászólni,folyton arra gondolok hogy de mi van ha nem is akar beszélgetni velem,csak mondjuk udvariasságból teszi majd...

2017. márc. 24. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ajaj,szerintem már idealizáltad és szerelmes lettél az ideádba.Beszélgetés nélkül érdekes barátság lesz :) Nyugi,ne parázz rá,elvégre nincs veszteni valód nem igaz?
2017. márc. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom ideálizáltam-e,mármint az osztálytársam,természetesen tudok róla dolgokat és ez alapján tartom valamilyen embernek,de az is lehet hogy teljesen más.

De nem lettem szerelmes,a legtöbb új emberről így gondolkodom.:)

2017. márc. 25. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!