Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ez mennyire zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez mennyire zavaró egy fiatal lánynál?

Figyelt kérdés

Fogászati korona van a felső fogaimon, szám szerint 4, esztétikai okok miatt csináltattam meg nem túl rég. Egy ideje nem ismerkedem és félek, hogy ez zavarni fogja majd a férfiakat. De előtte a sajátom még jobban zavart nem mertem mosolyogni.

Szép, esztétikus és nem mű hatású.



2017. márc. 25. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Kép esetleg?
2017. márc. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg van csinálva, akkor észre sem veszi az ember. Szóval nem zavarna. Főleg, hogy nekem is van egy koronám elől, de ha nem mondom, fel se tűnik senkinek, hogy valami lenne vele.
2017. márc. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha precízen rakták fel, akkor nem fog a kaja mögé rakódni remélhetőleg, tehát nem lesz penetráns leheleted. Nem zavarna.
2017. márc. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jól van felrakva, nincs gond a leheletemmel. :)

Lehet hülye kérdés, de a mai világban eléggé a külső a domináns...

2017. márc. 25. 08:15
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Majd én letesztelem, hogy van-e gond a leheleteddel. :D
2017. márc. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha szeret nem fog ilyenen fennakadni. Ha meg nem szeret, akkor észre sem veszi :D


De komolyan. A lényeg az, hogy nincs választásod. Ha valakit zavar, akkor majd fájni fog neked. De akkor is így kell ismerkedned és vállalva ezt. Nincs más út.

2017. márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Észre se venném.
2017. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bence_ ***** válasza:
100%

Valaki ct-vel kezdi a randit?? :)

Kisugárzásod számít. Jóban vagy magaddal vagy sem.

2017. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semennyire?

De kíváncsi vagyok, hogy nézett ki előtte... Sajnos sok lányt láttam már, akik a teljesen normális fogaik miatt rinyáltak, csak mert nem olyan, mint a fotosoppolt anti-női "női" magazinokban.

2017. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!