Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 16 év "megbocsátha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 16 év "megbocsáthatalan" korkülönbség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 17 éves ismerősöm, aki egy 33 éves sráccal jár. Így ránézésre nem nagyon látszik, hogy az egyikük majdnem kétszer annyi idős, mint a másikuk, de, ha valakinek megemlítik, hogy mennyi idősek, mindenki nagyot néz... Szerintetek ez problémás, vagy, ha őket nem zavarja, akkor működhet a kapcsolat?

2014. júl. 9. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Működhet
2014. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem gáz.
2014. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fura. Nem is a 16 év. Ha pl. már a lány felnőtt lenne és akkor lenne 16 évvel idősebb párja az más.

De így, hogy még csak 17 éves, középiskolás, a férfi már dolgozik. Annyira mások.

Persze működhet, de én nem nagyon hinnék benne.

2014. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Itt nem a kor a hiba, mindenki arra hegyezi ki, hanem a célok. Más az életcélja egy 17 évesnek és más egy 33 évesnek (ha normálisak, ha nem azok akkor nincs miről beszélni).


az egyiknek még bőszen tanul (remélem) a másik már dolgozik jó pár éve, és neki már lassan család gyerekek, de a 17 évesnek még nem, az még gyerek

2014. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
kedves 3 as 17 évesen megbocsáthatatlan, 18 évesen már elfogadható? Elég furán hangzik. Nem a korkülönbség számít, amíg tényleg szeretik egymást..
2014. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
kedves 4 es honnan tudod hogy a 17 évesnek más lenne az életcélja? lehet 18-19 be gyereket akar már. Ezek a sztereotípiák, hogy mások az elvárások stb, baromság.. honnan tudod? ismered őket? Ne itt oszd az észt, ha fingod nincs a dolgaikról
2014. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5: én egy szóval nem írtam, hogy 18 évesen már OK :)

A felnőttet nem életkorra értettem. Nyilván 18. születésnapján nem változik valaki hirtelen felnőtté.

De azért lássuk be, egy középsulis tanuló még igencsak gyerek - egy 33 éves felnőtt, dolgozó férfihoz képest.

Ha túl jól sikerül a pasi első randija, akkor akár még a lánya is lehetne a kiscsaj.

2014. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az eléggé gáz .. tulajdonképpen a gyereke is lehetne. Extrém esetben persze. Az már túl nagy korkülönbség szerintem.
2014. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18 évesen lett anyám terhes a nővéremmel. 30 éve házasságba élnek. Igaz nincs akkora korkülönbség de akár lehetne az is..
2014. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nincs benne, a gáz az kb. 20 év után kezdődik majd
2014. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!