Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Vélemény? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Vélemény? Én értelmezem félre?

Figyelt kérdés

röviden a történtekről :


--------------------------------------------------------


Szóval, a legjobb barátnőm most 6 hónapja szerelmes volt a barátomba, próbálozott nála de a barátom belém volt szerelmes már akkor is, mi régebben is beszélgetünk [1 évet] a legjobb barátnőm pedig 2 hétig mindig mellette üllt [egy osztályban vagyunk] de a barátom mindig mondta neki, hogy engem szeret. Mi össze jöttünk majd mikor 3-asba voltunk bárhol csak ők ketten beszéltek mert a barátnőm mindig beszélt vele megállás nélkül.


-------------------------------------------------------


Most a legjobb barátnőmnek már van barátja, ő is az osztályból van már 3 hónapja együtt vannak de mindig hozzá ér a barátomhoz érintgeti a hátát, a kezét, mindig kérdezgeti, kötekedik vele, ökölel ütögeti a karját.... ezek engem zavarnak ... lehet én fújom fel a dolgot de mielőtt szólnék neki szeretném látni más véleményét a történtekről, nektek volt hasonló? Mit tettetek?


Volt olyan hogy elfelejtettünk nekik foglalni helyet az egyetemen, majd oda szólt a barátom, hogy akkor ülljetek ide, erre pedig a legjobb barátnőm azt kérdezte, "hova az öledbe?" ... . A legjobb barátnőm csak őt látja általában, mikor előttünk üllnek mindig hátra fordul és kötekedik a barátommal, ha a hátunknál ülnek meg tapogatja a hátát meg a karját hogy figyeljen rá, vagy mikor adna puszit, akkor is mindig szól hozzá, hogy "mit csinálsz?" . Általában én és a legjobb barátnőm barátja levegők vagyunk és csak ők ketten beszélnek. A barátommal már beszéltem de a legjobb barátnőmmel még nem.



2017. márc. 25. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a legjobb barátnő titulust hogy érdemelte ki ez a teremtés? Egyetem első napján együtt ültetek és onnantól kezdve öribari? Valamilyen szinten jogosan zavar, kb nyíltan flörtöl a barátoddal és mivel még fiatalok vagytok, a barátodnak ez tetszik, de egyben nem tudja, hogy neki kellene ezeket a dolgokat elfojtania, nem pedig neked. De most per pill még élvezi a dolgot, de az nem azt jelenti, hogy nem "szeretne" téged. Egyszerűen csak élvezi, még ha csak tudat alatt is, hogy van még valaki aki kicsit flörtöl vele. Szerintem...
2017. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A barátommal beszéltem ő azt mondta, hogy zavarja, hogy mindig szól hozzá, és beszél vele, mert tudja, hogy nekem fáj, és tisztában van azzal is, hogy az ő barátját is zavarja mert mindig a telefonján játszik mikor négyesben vagyunk... . A barátom hiába kerüli a barátnőmmel a beszélgetést, amióta kerüli azóta ér mindig hozzá meg ökölel ütögeti a karját, hogy kapjon figyelmet . És, ahogy nem reagál a barátom mert rám akar figyelni annál hangosabban szól hozzá..

Amúgy igen, így lettünk legjobb barátok xD

2017. márc. 25. 09:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor a barátod megpróbálhatná azt, hogy félrehívja a legjobb barátnődet és megmondja neki kedvesen, hogy "te Juli, én Katával járok, ő tetszik és zavar, hogy olyan közvetlen vagy velem, kicsit fogjuk vissza magunkat, rendben?" Kb. Nyíltan de kedvesen, ebből érteni fog. Remélhetőleg
2017. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!