Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet azért nem tudok tovabble...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem tudok tovabblepni mert sosem mutattam ki, hogy mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Próbálom röviden osszefoglalni.. Házas nő vagyok, gyerek nélkül és egy kollégámmal vonzódni kezdtünk egymáshoz (házas gyerekekkel) .. Sosem történt semmi köztünk, meg egy csók sem.. Már az elején tisztáztuk, hogy ebből semmi sem lehet és egyikünk sem akarja megcsalni a párját..Viszont munkank miatt kerülni nem tudtuk egymást. Én persze nagyon megkedveltem és érzéseim is lettek iránta. Neki is.. Ő ki is mutatta, hogy fontos vagyok neki, felhivott gyakran, keresett, kimutatta, hogy fontos vagyok neki, próbált a közelemben lenni.. Én úgy éreztem az a legjobb, ha magamba tartom az érzéseim és nem mutatok komolyabb érdeklődést, mivel semmi értelme a dolognak. Úgy éreztem ez a legjobb döntés és így mindenkinek jó lesz és senki sem szenved..(rajtam kívül) és ez úgyis egy átmeneti időszak, csak egy fellangolas. Annyira sajnos nem voltam erős, hogy teljesen kizárjam az életemből, tehát reagáltam pl. a hivasaira..de én sosem kerestem.. Csak egy idő után nem vettem fel, ha hívott és tudatosan kerültem, biztos lévén afelől, hogy ez a legjobb megoldás. Persze soha senkinek nem mondtam el mit érzek, min megyek keresztül.. Tudtam úgysem ért meg senki.. Aztán megkerdezte mi bajom.. Akkor elmondtam, hogy nem kellett volna sohasem kimutatnia mit érez, tudván, hogy úgysem lesz semmi köztünk és, hogy ne hívjon többet.. Nem is hívott többet.. Azóta tavolsagtartobb és szerintem már nem is érez irántam.. De én... Én nem tudtam tultenni magam rajta.. Meg mindig fontos nekem és nem értem, hogy kerulhettem ebbe a helyzetbe, úgy, hogy úgymond helyesen cselekedtem és a lehető legjobb döntést hoztam mindenki számára..talan a sok ki nem mondott szó és ki nem mutatott érzés miatt tartok meg mindig itt?.. Néha találkozunk.. Kerülni nem tudjuk egymást..Most mar késő bármit is mondani, tenni... 29 N
2017. márc. 25. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Okosan cselekedtél szerintem.Mindent borítani egy hirtelen fellángoló érzelem miatt nem feltétlenül jó ötlet.Biztosan benned van még a ,,mi lett volna,ha" érzés,ez gondolom még egy darabig így is lesz.Viszont ha túllépsz rajta idővel,áldani fogod az eszed.Az idő meg amúgy is megmutatja majd,mennyire voltál fontos neki.Az is lehet,hogy főleg testileg vonzottad,így csúnya vége lett volna.
2017. márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!