Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy később jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy később jobban kimutatja hogy szeret vagy ez csak egy ilyen kapcsolat lesz?

Figyelt kérdés

Egy éve ismerem a jelenlegi barátomat, egy hónapja kezdtünk el beszélgetni komolyabban minden nap kb egész napon át. Majd sajnos szorosabb lett köztünk valami miután bevallottam neki hogy nekem ő bejön. Ez elött is érdeklődött már irántam nagyjából de volt barátnője. Majd egy hete járunk màr, de hamarabb kezdtünk el úgy viselkedni mint ha együtt lennénk. Meg volt hamarabb a közvetlen családnak bemutatás, ottalvások, szex és minden ilyesmi. És mivel nagyon sokat lógtunk együtt és azt mondta szeret velem lenni, kicsit mondogattam neki hogy ennyi erővel kapcsolatban is lehetnénk, aztán egyik nap egyszer csak kijelentette hogy akkor próbáljuk meg. Én azért éreztettem vele továbbra is hogy bejön nekem, kötődök hozzá fontos nekem. Szokta mondani hogy szeret de nem tudom ez mennyire őszinte, mert én pl hiába érzek iránt így akkor is kb úgy érzem mint ha semmi különös nem lenne azóta amióta kimondtuk hogy kapcsolatban vagyunk. Szokta pl mondani hogy gyönyörü vagyok szèp vagyok, pár dolgot dicsérget folyton a testemen, de olyan érzésem van hogy csak úgy van velem és nem gondolja teljesen komolyan meg ilyesmi. Azt is szokta mondani hogy szeret és azt is hogy bejövök neki. Úgy is hív hogy cukim és pl úgy is hogy szerelmem, baby, életem. Kérdeztem tőle fog-e jobban kötődni, mivel én úgy látom én jobban szeretem mint ő engem. Erre azt mondta, hogy igen. Szerintem mèg ő sem tud teljesen ránk párként gondolni.. és ugye mielött lefeküdtünk csak olyanokat hallottam tőle hogy bejövök neki, és szex után komolyabban fog irántam érezni. Az azonban bíztató hogy szex után nem eldolott hanem rá szánta magát a kapcsolatra. Szerintetek hogy beszéljem ezt meg vele? Ő lehet ezt teljesen természetesnek látja és majd jön magától úgy is hamarosan minden? Vagy ne éljem annyira bele magam ebbe a kapcsolatba?

Ti mit vártok el lányok 18-21 éves kor körül hogy a fiú miket tegyen meg értetek ha ilyen korban van ő is?

18L 20F



2017. márc. 25. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, a fiúk/férfiak túlnyomó része nem arra van szocializálva, hogy kimutassa az érzéseit. Sokkal inkább az ellenkezőjére... ha valakit mondjuk így neveltek, hogy "de márpedig egy férfi nem beszél az érzéseiről", akkor szerencsétlen belerokkanhat az igyekezetbe, de akkor sem biztos, hogy neked megfelel majd. Tudom, nekem is volt ilyen problémám.
2017. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én idősebb vagyok (35F) ezért kezeld fenntartásokkal azt, amit mondok. Nekem egyszer mondta ezt egy nő, hogy úgy érzi ő jobban szeret engem, mint én őt. És hiába bizonygattam, hogy mennyire szeretem és milyen fontos nekem ő úgy érezte nem szeretem igazán. És IGAZA VOLT! Hiába mondtam neki hiába próbálkoztam mindenféle dologgal, hogy éreztessem vele. Nem sikerült. Azt hogy miért hazudtam neki azt és miért próbáltam meg eljátszani, hogy szeretem már más kérdés. Nem vagyok rá büszke. De e lényeg, hogy bármit tettem ő végig érezte az igazságot.


Azért adj neki időt, de ha egy hónap múlva is ezt érzed kezdj el gondolkozni a kapcsolatotok jövőjén.


Ja és még egy kérdés! Volt már olyan kapcsolatod, ahol úgy érezted szeretnek téged?

2017. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mivel én tettem meg felè az első lèpést ezért is vannak kételyeim, hogy ő valójában szeret vagy csak bele ment a kapcsolatba. Egyébként önbizalomhiány problémáim vannak, és azt sem érzem hogy a családom annyira szeret amennyire én azt szeretném. Próbálom elhinni hogy szeret csak nem szeretnék csalódni ha esetleg mégsem. Minden esetre várok még hátha egy idő után már jobban ki tudja mutatni.
2017. márc. 25. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:
A kettes vagyok! Ha ombizalom hianyod van akkor nehezített a palya, mert úgy vettem eszre higy nekik tobb szeretet kell. Ezért ha a sracnak vannak gondjai az erzelmek kimutatasával akkor ez probléma lesz koztetek késobb is!!! És sajnos ezt fogos érezni egy év múl a is.
2017. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!