Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a Barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a Barátnőm pasijának tetszem?

Figyelt kérdés

A barátnőm pár hónapja összejött egy pasival,és én közvetítettem köztük a dolgokat, és hát hazudnék, ha azt mondanám, h nekem nem jön be, de a haverja meg az én exem és köztünk is megint alakul ki valami, meg az is, h a bnőm jár vele...én letudnák róla mondani, mert nem szeretem, de kicsit kellemetlen, meg ő is mondta a bnőmnek , h neki én tetszem, a bnőm sokszor haragszik rám...:S vagy is nem mondja, csak látszik rajta!

Mit csináljak?

H parancsoljak az érzéseimnek?

H viselkedjek mikor együtt vannak?

Mit mondjak a bnőmnek, ha megharagszik megint?:S

Ne nézzetek már ringyónak, mert én is emberből vagyok, nem találkoztam olyan emberrel aki tudom parancsolni az érzéseinek....:S

Előre is köszi a válaszokat!!!


2010. máj. 11. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt te már rég eldöntötted hogy mit akarsz, csak esetleg még nem mersz szembe nézni a saját döntéseddel.
2010. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el ki a fontosabb neked, a barátnőd, vagy a srác és onnantól kezdve tudni fogod mit kell tenned.
2010. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az tuti, h a barátnőm, mert ő a legjobb, szinte ha csöndbe vagyok tudja mire gondolok, Már 7 éves korom óta ismerjük egymást nagyon szeretem!!!:)A pasit meg még csak nem is szeretem, de nem tudom elfelejteni, vagy csak nem is akarom....?!:S....

de ez nem szándékos....:S

2010. máj. 11. 22:59
 4/15 anonim válasza:
Sztem csak beakarod magadnak beszélni, hogy mennyire beleestél ebbe a gyerekbe. Egyébként meg ha a bnőd a fontosabb mit akarsz a gyerektől?
2010. máj. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szégyellem is magamat!!!:S:(Nem tudok a bnőm szemébe bele nézni...:S:(
2010. máj. 11. 23:23
 6/15 anonim ***** válasza:

hát ha most okos akarnék lenni, azt tanácsolnám, hogy ne akarj a sráctól semmit.. elveszítheted a barátnőd.

azonban, már énis csináltam ilyet.. és tudom hogy ha valami iránt belobban az ember, akkor az bizony úgy van. :)

esetleg mérlegelj... rajtad áll

bocsi hogy semmi hasznosat sem írtam.

azért szorítok. :)

pusssz :D

2010. máj. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a barátnő pasija és exe tabu! amúgy nem lehet hogy csak versenyszellem ég legbelül? hogy megmutasd hogy te is vagy olyan jó mint a barátnőd? bocsi a fogalmazásért, de nőből vagyunk
2010. máj. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az a fontos,hogy mérlegelj!Mi számit többet-a régi barátság,vagy egy új szerelem aki nem biztos,megmarad neked örökre,s miatta még el is veszitheted a legjobb barátnődet!?Hagyd csak szépen őket,legyenek boldogok te meg koncentrálj az esetleg helyrehozható kapcsolatodra!

Szerintem annál undoritóbb dolog nincs,amikor valaki a barátnője párjára pályáz....Az ismeretségi körömben is van egy ilyen csaj,aki a legjobb barátnője pasijára szemet vetett és ezt mástól kellett visszahallania a saját barátnőjének,akivel jóban-rosszban együtt vannak.Most gondolj bele....

2010. máj. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Én egyszerüen nem értem,hogy ezt miért kell megkérdezni,ha a legjobb barátnod akkor min gondolkodsz?És ha nem történ semmi akkor miért nem mersz a szemébe nézzni?
2010. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

bocsi rányomtam az elküldésre!Meg te miért szégyenled magadat ha a srác mondta,hogy te tetszel neki?!

Én elmagyaráznám a barátnömnek,hogy én nem akarok tőlle semmit és arről én nem tehetek,hogy tetszem neki!Viszont azt még senki nem írta,hogy az a pasi sem lehet annyira oda érte,ha más csajokra veti ki a hálóját!Ha nem veled akkor mással elöbb-utobb megcsalja!!Én elbeszélgetnék a barátnőddel erről,és őszintén a barátnőd helyében már most dobnám még mielőtt megcsalna és azért azt lássuk be jobb érzés az ha valaki kidobb valakit mint hogy megtudja,hogy őt csalták meg és őt dobták ki!!!

2010. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!