Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megjegyzest tesz a mellemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megjegyzest tesz a mellemre, akkor az azt jelenti, hogy tetszik neki amit lat?

Figyelt kérdés

Van egy ferfi ismerosom, jo baratom, 36 eves. Ismerem mar evek ota, de mostanaban kozelebb kerultunk egymashoz, annyira, hogy egyutt utaztunk el egy hetre videkre, turazni meg ilyesmik.


Amit nem ertek, ragaszkodik hozza, hogy csak baratok, viszont megjegyzeseket tesz, hogy pl

nem csak a kulso a lenyeg (nem vagyok egy topmodell)

hogy a gombolyu idomokat kedveli, meg a nagyobb mellet (ez megvan)

A magyar lanyok gyonyoruek, engem is belertve (o ir szarmazasu)

Hogy milyen erdekes a minta a ruhamon, erdekes modon epp a mellemen,

amikor setalunk sokszor osszeer a kezunk, szeret olelgetni, ebben az egy hetben kb naponta 5-8szor megolelt,

elmentunk koncertre, ott is szinte osszert a testunk, amikor odebbhuzodtam, jott kozelebb, amikor leulunk, mindig osszeer a labunk is.

meghiv vacsorazni, nagyon sok mindent o fizetett,

elveszi a nehez csomagjaimat.

levette a polojat, hogy elottem oltozzon at, pedig regebben sokkal felenkebb volt.


nalam ezek azt jelzik, hogy legalabb valamilyen szinten vonzodik hozzam.


viszont kb minden szembejovo nore volt valami megjegyzese, meg, hogy mnnyire hianyzik a szex, mert a szabad levegon total jol erzi magat velem, elmult a depresszioja es szexualisan aktivabbnak erzi magat, de amikor probaltam flortolni, akkor viszont rogton visszahuzodott.


Tenyleg nem ertem, hogy mi ez, mi lehet a hatterben, mert mostanaban tobbet torodik velem mint valaha, viszont meg mindig ragaszkodik ehhez a csak baratok dologhoz.

Nehany gondolat jol jonne.

Amugy en 26 eves vagyok.


2017. márc. 26. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

volt szerencsém több ilyen balherézhez is, semmibe vesznek, hidd el.

ha neked tetszik, feküdj le vele, aztán tartsd a távolságot, a lényeg, hogy te irányíts.

2017. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Félénk, de hódítani akar!

Hagyd magad, még jól is kijöhetsz a történésből...

2017. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Külsőre megfogtad őt ennyi és megmondta hogy szexet akar !:DTestileg vonzódik hozzád de ha lefeküdtök akkor derül ki hogy téleg szeret e vagy csak azért huzta az agyad mert kell neki egy kis szex ahhoz meg testileg is vonzódnia kell a màsikhoz !Lehet hogy egy csontival nem tudna lefeküdni de mivel neki a nőiesebb vonàsok jönnek be igy vonzódik hozzàd!
2017. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!