Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy anya fia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy anya fia egymással szexuális viszonyt tartanak fenn?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor ez miben nyilvànul meg a fiú részêről !Pêldàul ilyenekre gondolok hogy később ha felnő tud e màs lànyba szerelmes lenni és együtt élni és képes e csalàdot alapitani .

2017. márc. 27. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal létezik persze, de nincs tapasztalatom sem releváns rálátásom a kérdésben foglaltakra.
2017. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam ilyenről, de hogy igaz, vagy rosszindulatú pletyka, azt nem tudom.
2017. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A szociális kapcsolatokban (ember-ember közt) minden elképzelhető dolog előfordul. Ebben az esetben mondhatni, hogy sajnos. Az, hogy ez milyen következményekkel jár nem jósolható meg, mivel ez is nagyon sokféle lehet. Valszeg nem csak biológiai okok miatt érdemes tartózkodni az ilyen kapcsolatoktól. könnyen okozhat érzelmi problémát a későbbiekben.
2017. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Még mielőtt szigorították volna a netes felületek tartalmát(hogy mi lehet rajta, és azért ki felelős, a törvény előtt is), volt egy fórum most nem tudom már melyik helyen, mert rögötn a törvény módosítás után megszűnt ez a rész.

Ott ez volt a téma családon belüli kapcsolatok, csak így burkoltan.

Na aki ezt anno olvasta, annak nem kérdés, hogy mik lehetnek még manapság is.

Leírtak ott mindenféle családi kapcsolatot, néha még belegondolni is rossz volt, hogy mindez valahol megtörtént.

2017. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ahol ez egyáltalán felmerül, ott a gyermek nem közvetlenül a szülővel való szex miatt sérül lelkileg, hanem úgy általában a diszfunkcionálisan működő családtól, már egészen kisgyermek korától kezdve.
2017. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

Letezik, persze...de minden normalis embernek felfordul tole a gyomra.

Reggebben olvastam errol, az "anya" tulajdonkeppen a fiara(mar gyerekkorban is), a tokeletes ferfikent tekint. Hisz belole szarmazik, igy csak o tudja erzelmileg es kesobb testileg teljesen onzetlenul kielegiteni ot. Ez az abnormalis szexualitas vegyitve az anyai szeretettel, durva kombo.Szegeny gyerek ebbe no fel, az onkepe vmi borzalmas lesz a kesobbiekben. Egyszeruen nem tudja ezt hova tenni es bar megtudna olni egy kanal vizben az anyjat, aki egyben a szeretoje, megis nagyon szereti, amiert vegulis nem teszi.

Amugy nagyon sok sorozatgyilkosrol es szexualis bunozorol derult ki, hogy vmifele abuzust atelt.

Szomoru.

2017. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Voltak ilyen fórumok, még pár hónapja is láttam. A durvább az volt, hogy sok fiatal lány is ott keresett kutyát szexhez. Igen kutyát. Azt gondolná az ember, hogy ilyenek alig vannak, esetleg 10 évente a Blikkben egy pár mondatban olvas róla valamit. A francokat, vannak jócskán ilyenek.
2017. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Igen és nem lesz tőle semmiféle lelki sérülés...
2017. márc. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy katonatársam, rendes, visszahúzóó gyerek volt egy dunántúli városból Mikor az anyja, -aki nagyon vonzó 45 körüli nõ volt- meglátogatta, láttam, hogy a távozásakor mindig szájoncsókolták egymást. Hosszú szerelmi csókjaik voltak a gyengélkedõ mellett egy bokros részen. Már kifejezetten lestem rájuk lopiban, mert izgatott a dolog. A sr+accal direkt ezért összebarátkoztam, s egy bakonyi lövész-táborozáskor rákérdeztem. Kissé meglepõdött, fülig pirult, aztán unszolásomra bevallotta, hogy mikor leérettséizett, a mamája "ajándéka" az volt, hogy bevezette Miklóst a nemi élet fínomságaiba,, és azóta szerelmesek egymásba, s ahányszor csak lehet összeolvadnak,´. Kérdezte hogy megvetem-e ezért, mire azt mondtam, hogy inkább nagyon irigyellek. Leszerelés után ki-ki hazautazott, azóta nem tudok róla.
2020. febr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
szerintem létezik,mert a nök is neha fantáziálnak ilyesmiről csak tabu bevalani masoknak
2021. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!