Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok mar úgy hogy akartato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok mar úgy hogy akartatok egymast de mégsem lehetettek egyutt?

Figyelt kérdés

Koztunk csók volt, de tobb nem. Nem igy akartuk de igy alakult.

Ha annyira velem akarna lenni megtalalna ra a modot, ezert mar nem is nagyon erdekel.

De vajon neki milyen erzes lehet hogy nem cagyok vele pedig tudja hogy akarom ot? O is akar engem.

Feltekeny volt mar akkor mikor még nem is volt csok, valamit szerintem erzett irantam.


2017. márc. 28. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Most is ilyenben vagyok. Nem lehetünk együtt, mert van köztünk egy óceán, és egyikőnk sincs tele pénzzel. Pedig mindketten vágyunk a másikra.
2017. márc. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És a pénz boldogut majd??ha gürizel éjjel nappal lesz pénted és mire boldog lehetnél lerobbansz..meg amugy is az ember azt se tudhatja mi lesz holnap..annyi fiatal hal meg :( rohanás tulhajszolt élet miatt
2017. márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 ha ezt nekem írtad (#1 vagyok): én úgy értettem, nincs pénzünk arra, hogy gyakran találkozzunk, ahogy egy párkapcsolatban érdemes.
2017. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is úgy gondolja, hogy ha annyira akarnád, Te megtalálnád a módot, hogy vele lehess. Nem? Az, hogy milyen érzés lehet neki most, attól függ, hogy MENNYIRE akart téged. Kicsit, vagy nagyon. Meg attól is, hogy miért nem ment tovább a történet?
2017. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
En kerestem azt mondta majd ő keres de nem keres.
2017. márc. 28. 12:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor miert nem tisztázod a helyzetet? Keresd te, hogy mi történt? Várj-e még arra, hogy keresni fog, vagy felejtsd el? Egy biztos kudarc is jobb, mint az a helyzet, hogy úgy engeditek el egymást az életetekből, hogy nincs is válasz a miértre.
2017. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt még most zárjátok le, mielőbb nagyobb fájdalmat okoztok egymásnak.

Volt egy kétéves "kapcsolatom", sosem lehettünk igazán együtt, mert.... nem tudom miért...

Már 3 éve, hogy vége, de még mindig nem tudtuk magunkat túltenni rajta. Bár van párom, boldog vagyok, neki is van, ő is az, valahogy ez olyan dolog, ami sosem múlik el, csak elnyomja az ember. Éljétek tovább az életeteket, kíméljétek meg magatokat a fájdalomtól, ebből úgysem lesz semmi! 25/N

2017. márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha szeretek valakit akkor,mindent megteszek azért,hogy vele legyek.

Ha pedig ő nem teszi meg a lépéseket,hogy együtt legyünk akkor pedig nem bánkódom miatta,mivel ezek szerint én neki nem vagyok ennyire fontos és nem szeret annyira.

Mindent lehet csak akarni kell és tennie kell érte mindkét félnek.

2017. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt olyan.

Azért nem voltunk együtt - bár lehettünk volna - mert egyikünk sem volt független.

Így maradt a plátói szerelem.

2017. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!