Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg a viselkedése?

Figyelt kérdés
Házasok vagyunk mindketten. Mielőtt bárki lehordana, nem akarom sem a saját, sem az ő házasságát tönkretenni. Nagyon jól elbeszelgettünk, élveztük egymás tarsasagat, de kb ket napja átnéz rajtam, mintha üveg lennék, ma már köszönni sem köszönt. Mi lehet ez a fordulat?
2017. márc. 28. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom vagy o vagy a felesege rajott, hogy nem illesz bele a kepbe, es hordd el magad.
2017. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg?
2017. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az miert törvényszerű, ha jo valakivel beszelgetni, akkor az ember szexet vagy komolyabb dolgot is akar? Vagy írtam valahol ilyet?
2017. márc. 28. 13:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha önbizalom hiányos párja van, akkor már annyi is elég, hogy hozzászólsz. Onnantól kezdve egész délután veszekednek miattad otthon.
2017. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha csak beszelgetsz valakivel pl munkaidoben, az otthon senkinek nem tunik fel :) Nyilvan nem csak errol volt szo, hogy eldumalgattatok kaveszunetben.
2017. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a parjat, gondolom o meg nem azzal állít haza, hogy x.y-nal de jót beszelgettem ma, bár nem tudni. Tényleg csak beszélgettünk, meg rohogcseltunk. En nem mondtam neki semmi provokatívat es ő se célzott semmire. Csak ezt a viselkedest nem tudom mire vélni.
2017. márc. 28. 13:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem abba akarja hagyni, ki akar zárni a gondolataiból, szerintem kezdett többet érezni mint barátság.
2017. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha tényleg így érez, akkor is elég fura megoldás hogy átnéz rajtam.
2017. márc. 28. 13:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Furcsa, de még mindig jobb mintha ezt ki kellene mondania. Nyilván sem nálad, sem magánál nem akar galibát, és persze azt is gondolhatja, hogy te csak barátként tekintesz rá, neki meg ez már ennél több.
2017. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz, de egy szia talan beleferne :)
2017. márc. 28. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!