Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért változott meg hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg hirtelen a pasi viselkedése?

Figyelt kérdés

Eddig folyton úgy írt, hogy kacsintgatott örökké, vagy ilyet válaszolt, hogy persze drága, a suliban puszival köszöntött, hívogatott telefonon, össze akart futni, stb.


Erre most meg tök máshogy viselkedik. Sokkal visszafogottabb, nem célozgat, és valahogy olyan zavarban van mellettem. De ugyanúgy keres meg minden, csak nem értem ezt most nála.


2016. nov. 29. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet megunta hogy eddig kéretted magad vagy nem adtál hasonló visszajelzést. Amiket felsoroltál, adott jelzést egy csomót, gondolom tetszett a hiúságodnak... ha meg megunja, már számon kérnéd, hiányolod. Fusson utánad élete végégig, igaz?
2016. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most is ugyanúgy keres meg odajön a suliban. :D Csak nem célozgat a szexre.
2016. nov. 29. 22:41
 3/3 anonim ***** válasza:
markolj rá a brére finoman nacin keresztül, akkor szerintem újra elindul a szexre való célozgatás
2016. nov. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!