Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 67 évesen tud ekkorát változni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

67 évesen tud ekkorát változni az ember?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a párkapcsolati témához jobban illene a dolog, de most ideírom. Ha valaki élt mint hal a vízben és nem nagyon tervezett előre semmit, tud még ennyi idősen változni? Korábban nem akart semmiféle párkapcsolatot, vagy kapcsolatot nőkkel, de mióta találkozott velem egy csomó terve lett. Például szeretne tőlem gyereket, és azt is mondja, hogy szívesen elcserélné ezt a fajta szabadságát, ha újra lehetne családja. Tud valaki ekkorát változni?

2017. márc. 28. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még, ha tudna is, nem késő már ehhez kicsit?
2017. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tud
2017. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kihagytam a dologból, hogy vannak már gyerekei, és azért nem akart kapcsolatot, mert a legutóbbi párkapcsolatában majdnem a híd alá került!
2017. márc. 28. 17:58
 4/10 anonim ***** válasza:

67 évesen gyereket? Ez valami vicc?

Amúgy változhat. Lehet, rájött, már nem sokáig ficánkolhat.

2017. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Lehetséges.

De nagyon bebetonozódott ilyenkor már a személyiség. Ilyen változásra szerintem az a egvalószínűbb ok, hogy stroke-ja volt, és elhalt az agya egy része 😃 ki tudja... :)

2017. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, Te hány éves vagy?
2017. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
40
2017. márc. 28. 19:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A korod csak azért kérdeztem mert ha Neked nincs gyereked, és ahogy írod már eléggé szorít az idő, akkor vállald be ha összejön és bízol Benne.


Ha viszont már van gyereked én a helyedben ennyi idősen nem kockáztatnék.

2017. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de lehet ez az utolso eselyed a gyerekvallalasra,akkor se egy 67eves embernek.Plane ha az elozmenyei alapjan nem alkalmas erre.
2017. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67 évesen gyereket akar?! Gratulálok. Most vagy elérte az agyát a meszesedés, vagy stroke-ja volt, vagy sose volt normális. Csak félve kérdezem meg, hogy te most a pénze miatt vagy vele, vagy pusztán a szellemi képességei nyűgöztek le?
2017. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!