Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az rendben van hogy az egyéjsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rendben van hogy az egyéjszakás kalandot elitélik a nők?

Figyelt kérdés
arra hivatkozva hogy ők nem szexuális árucikek
2017. márc. 28. 19:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Heterók között egyéjszakás kalandhoz szükség van egy nőre is tehát már megdőlt az elméletük és nincs is köze a kettőnek egymáshoz.
2017. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Vannak akik elítélik, vannak, akik nem, és vannak akik a külvilág felé elítélik - de mégis belemennek.


A nők általában tartós párkapcsolatra, biztos érzelmi háttérre vágynak, vagy tartós szexuális kapcsolatra - inkább, mint egyéjszakásra. Általában...persze vannak kivételek, és természetesen ez mindenkinek saját döntése, nem elítélendő aki ilyenre vágyik.

2017. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, csak a töredéke ítéli el.
2017. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%
Az indokot értem, de erre hivatkozni azért butaság, mert az árucikkért fizetni szokás, azt viszont akkor prostitúciónak hívják, nem egyéjszakás kalandnak.
2017. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

ma 19:22


akkor szexuális tárgyak értsd igy

2017. márc. 28. 19:25
 6/20 anonim ***** válasza:
36%

Felnőtt nőként mondom,(tehát, már rég nem egyetemista partipunci vagyok..) hogy a nők többségének valamiféle érzelmi kötődés szükséges a szexualitáshoz.

Ha ebből a szemszögből nézzük, akkor az egyéjszakás az nem más, mint egy másik embert "eszközként" használó maszturbálás.


Viszont, nyilván vannak olyan nők, akik ennél sokkal szabadabbak-szabadosabbak, náluk tök normális dolog az efféle kapcsolat.


Szóval, mivel "nője válogatja" melyik véleményt osztja, tök rendben van, hogy elítélik.

Nyilván, 5ből van 2, aki pl. belemenne..)


( Az igazi probléma itt, hogy saját testükről/testünkről lévén szó, miért is kérdés __tőled__ az, hogy "rendben van-e"?

Talán engedély kéne a férfiaktól, hogy akkor és úgy kezeljük a saját szexualitásunkat, ahogy mi jónak látjuk?? )

2017. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
És akkor most azért adtál piros kezet, mert nem fogalmaztál rendesen?
2017. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy a nőket, akik belemennek egyéjszakás kalandba, azokat elítélik?
2017. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

ma 19:52


"érzelmi kötődés szükséges a szexualitáshoz."


megcáfolom!!!!!


egy nő első látásra eltudja dönteni már hogy letudna-e feküdni azzal a pasival vagy nem,ezért is van az hogy sok csaj ha kép alapján nem tettszik neki a pasi akkor nem is akarja megismerni,hiába belül szép és értékes. Tehát a nőknek is kapásból a legelső a szexuális inditatás.

2017. márc. 28. 20:25
 10/20 anonim ***** válasza:
63%

Nem igaz, hogy a nőknek szüksége van érzelmi kötődésre a szexhez. Akkor én férfi vagyok, vagy mi? Nekem egyszerűen nem feltétlen szükséges kötődés, az egyéjszakás kalandokat is nagyon izgalmasnak és élvezetesnek találom. Van, aki ezt elítéli, de a többség manapság már nem - hisz mindenkinek magánügye, mégis milyen jogon ítélkeznek mások efelett..?

Plusz azt, hogy emberileg milyen vagy, nem a szexuális életed határozza meg.

Egyébként, sok nő valóban csak érzelmi kötődéssel tud szexelni, de sok ilyen pasit is ismerek. A nők társadalmi nyomásra is vannak többségben, mert régen az ilyesmi nagyon tabu volt, féltek a megbélyegzéstől. Az a lényeg, hogy ne hazudtold meg önmagad - ha nyitott vagy a kalandokra, akkor vállald is fel, ne játsszd a szende kislányt.

20L

2017. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!