Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamu profiltól kapott üzenetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamu profiltól kapott üzenetet ti elhinnétek?

Figyelt kérdés
Ma már feltettem kérdést, hogy a mail-en ki lehet-e szűrni, h kitől kaptuk a levelet, de most facebookomra is hasonló tartalmút kaptam, szinte leszűrhető, h ugyanaz a felhasználó az e-mailnek is és a kamu profilnak is. Mindkettő azt tartalmazza, hogy a páromra jobban oda kellene figyelnem, mert minden nővel flörtöl és nem számít neki, h akár az egy munkahely is. Ti ezt elhinnétek? Még neki el sem mertem mondani, mert nem akarom, h esetleg befolyásolja a napját és ne tudjon a munkájára odafigyelni. Mennyire hihetőek el ezek az üzenetek egy hamis felhasználótól?
2017. márc. 29. 09:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

vagy valaki szórakozik veled, vagy a barátod tesztel, de lehet az is, hogy igazak a dolgok...


24F

2017. márc. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát igen... Vagy vagy... :) Ezzel kb. én is eddig jutottam, előbbre nem.
2017. márc. 29. 09:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

én bízom a másikban, ha valaki ilyet küldene megmutatnám és a reakcióját figyelném, abból sok minden kiderül


24F

2017. márc. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megakarom mutatni a páromnak, csak nem üzenetben! Hanem szemtől szemben. Ilyen még sosem történt. Mire kellene számítani a reakciói alapján? Mi mit jelentene?
2017. márc. 29. 09:16
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Ha tesztelne, akkor rád állítana egy faszit, hogy szedjen fel, dugjon meg. Szerintem valami vicces emberke kavarja a kakit, vagy valóban kifelé kacsintgat a férjed.

30/f

2017. márc. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem is csak egy kavarónak tűnik, de ilyen azért elbizonytalanítja az embert, h mégis mi van ha igazat mondd még akkor is ha egy idegen ismeretlen...
2017. márc. 29. 09:25
 7/13 anonim ***** válasza:

kérdező ha jól ismered hidd el észre fogod venni :)

lehet csak egy kavaró egyén, de mindennek van oka!


24F

2017. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ha magambol indulok ki, akkor en azert kuldenek ilyen uzenetet, mert nem akarnek belefolyni a dolgokba tenylegesen, viszont valoszinuleg a moralis iranytum mar kiakadt attol, amit latok jelen esetben a csavotol, es idegesitene, hogy konkretan pofan hazudja a masikat, mikozben meg a kolleganok szoknyaja alatt kotoraszik. Kamubol semmikepp nem kuldenek, nincs annyi idom szorakozni ilyenekkel :'). De ti tudjatok hogy van e esetleg valami regi agybeteg ex vagy ilyesmi a kepben.
2017. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Exek nekem is eszembe jutottak, de az a baj, h nincs ilyen :/ És én is csak akkor küldenék ilyen fajta üzenetet, ha már nem bírnám nézni a dolgokat és h a másikat megvezetik.
2017. márc. 29. 09:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem óvatosnak kell lenni az ilyen üzenetekkel. Lehet, hogy:


- valaki szórakozik veled

- valóban igazat állít és figyelmeztetni akar névtelenül

- párodnak akar keresztbe tenni

- egy másik csaj, aki a párodat kinézte magának és össze akar benneteket ugrasztani.

- a párod tesztel (ezt tartom a legkevésbé esélyesnek, de nem kizárható)


Szerintem mutasd meg neki a levelet, a reakciójából rá fogsz jönni, hogy ő az, vagy nem. Ha nem, akkor írj vissza a "jóakarónak", hogy valami bizonyítékot mutasson (fénykép, videó). Ha nem tud, akkor egyértelműen kamu. Gondolom azt te is tudod, hogy attól, hogy együtt vagytok még beszélgetni fog más nőkkel, az is lehet, hogy megdicséri őket, bókol nekik, de ez azért még nem flört.


36\F

2017. márc. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!