Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elhinnétek egy 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhinnétek egy 29 éves pasinak, hogy több, mint 100 nővel volt szexuális kapcsolata?

Figyelt kérdés
Érdekelt volna a pasi, de ez az egy dolog teljesen kiábrándított...hogy azzal kérkedett, hogy ő már mindent kipróbált, több, mint 100 nővel volt, meg hogy ő istenkirály az ágyban stb...

#kapcsolat #hazudik? miért?
2012. júl. 17. 10:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha másoktól is hallanám milyen a férfi akkor igen, el.
2012. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
egyáltalán miért mond milyeneket egy pasi, pláne ha egy nő nem is kérdezi...?
2012. júl. 17. 10:39
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Lehet,hogy elhiném,de aki ezzel henceg ,és ilyen miatt azt hiszi ő már valaki ,szerintem szánalmas,ha igaz az nem érdekelne annyira,mint az ahogy erröl beszél.
2012. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Mert idióta puhap.cs.
2012. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
na én az ilyen hímringyókkal sosem jönnék össze, eszembe sem jutna.. max 2-3csaj amit el tudok viselni,hogy annyival volt,ha meg ilyen nincs akkor így jártam:)
2012. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 ava87 ***** válasza:
100%
Szerintem hihető a szám, viszont aki ezzel henceg, az vagy kamuzik, vagy teljesen hülye, ha nem fogja fel, hogy a nők nagy része számára ez nem pozitívum.
2012. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Simán elhinném (nekem 150-et mondott).

Nálam is ugyanez volt a helyzet. És bevettem a szövegét mert annyira udvarolt!

Aztán utólag rájöttem, hogyha minden héten van csak 1-2 egyéjszakás kapcsolata akkor elég hamar összejöhet ez a szám.

Hidd el, az ilyen pasi annyira megszokta a vadászatot, hogy képtelen bármiféle komolyabb kapcsolatra. Messze került el az ilyen pasit, akármit is mond.

Nekem egy ilyen féreg 5 hónapig udvarolt, mire beadtam a derekam (szerintem 5 hónap aktív udvarlás után bárki elhiszi, hogy tényleg megváltozott az illető) aztán persze össze-vissza csalt a hátam mögött. És az ilyen pasi nem tud megváltozni! Később kiderült, hogy ugyanezt csinálta az előttem levő és utánam levő "komoly" kapcsolatával is. Pedig ott már készültek az esküvőre!

Szóval én csak tanácsolom, került el.

Ha pedig kamuból mondja és azt hiszi, hogy ezzel bevágódik egy nőnél, akkor meg agyilag van gond a pasival, azért ne áll szóba vele.

2012. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem külföldön él ez a pasi? Kicsi az esély de nagyon ismerős a történet...
2012. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ennyi nővel volt kapcsolata, tuti béne az ágyban. Hiszen minden nővel csak az első 1-2 alkalomig jutott el. Az alatt pedig éppenhogy csak megismeri az ember a másikat.

Maradandó élményt tutira nem tud nyújtani, legalábbis pozitívat nem... :-)

2012. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem külföldön él.

Fura ez az egész...először panaszkodik, hogy nincs egy normális nő, aki ne lenne K.

Majd amikor első találkozáskor nem mesélem neki el az egész szexuális életemet, akkor rám mondja, hogy prűd vagyok.

Ő meg elkezd kérkedni az ő szexuális életével...

2012. júl. 17. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!