Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van összefüggés valakinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van összefüggés valakinek a születési dátuma és a jelleme között?

Figyelt kérdés
Nem vagyok babonás, nem hiszek a számmisztikában meg az ilyen vackokban, csak egy furcsa véletlenre lettem figyelmes. Az a két lány, akivel az utóbbi évek során el tudtam volna valami komolyabbat képzelni (plátói maradt mindkettő), egy napon születtek - de nem ugyanabban az évben. Elképzelhető, hogy a horoszkópos fejtegetések azon részének, hogy ki kivel illik össze, valamennyi valóságalappal rendelkezik?

2017. márc. 29. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Ket lanybol indulsz ki, ezt hivjak puszta veletlennek.
2017. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

A puszta véletlen műve.

Két emberről van szó, könyörgöm.

2017. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Az asztrológia egzakt tudomány, tehát igen, van valóságalapja. Az újságban olvasott horoszkópoknak nagyon kevés. A születéskori személyiségedet bizonyos mértékben meghatározza a születésed ideje - egyfajta "ilyen is lehetsz" iránymutató. Azonban a személyiség részét képezik még az öröklött dolgok (egy részben), illetve a környezet hatása (nagyon nagy részben) - ezt már pszichológiából is tudhatod. Ezért nem lesznek soha tökéletesek az újságos horoszkópok, hiszen egy olyan általános sablont vesznek alapul, amiből kihagyják a személyiségformálás nagyon lényeges elemeit.
2017. márc. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem is konkrétan a két személyre kérdezek rá, ha figyeltek, hanem arra, hogy lehet-e olyan, hogy pl. egy tavaszi lánnyal jobban összeillenék, mert a személyiségjegyei (a horoszkópja, vagy bánom is én mije) alapján jobban tükrözhetik a másik énemet. Ahogy leírom, én is furcsának találom a kérdésemet, meg marhaságnak is és elfogadom azt, hogy a kérdésben említett példa pusztán a véletlen műve.
2017. márc. 29. 13:27
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

3# Ja, ha atszerkeszted a wikipediat, hogy azt irja, hogy egzakt, akkor az lesz, persze. 😂😂😂

Amugy baromira nem az, a szemelyiseg a nevelestol fugg legnagyobb reszben, utana a kornyezeti hatasoktol. Egy datumnak az egvilagon semmi hatasa ra. Ennyi erovel ha Grabovoj szamsorokat kantalsz az ujszulott gyerekedre, azzal is meghatarozhatod a sorsat. Kb ilyen szinten van az asztologianak is valosagalapja.

2017. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Nincs ilyen. Legyetek minimálisan normálisak.
2017. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Én ismerek három férfit, akik nemcsak ugyanabban a hónapban, ugyanazon a napon születtek, hanem még az év is azonos - és három teljesen más alaptirusú emberröl van szó: egy többszörösen elvált, igénytelen alkoholista, züllött alak, a másik nagyon családcentrikus, szorgalmas, tanult, barátságos ember, a harmadik meg az az igazi társaság központja, vicces, szórakoztató, de nem komoly, nincs tartós kapcsolata, hanem a pillanatoknak él.


Két nö ismerös szintén ugyanakkor született (érdekességképpen a két anya ugyanabban szobában volt a szülés után ugyanabban a kórházban), az egyik az elsö házasságában él, négy gyerekes anya, nagyon ápolt kinézetü, mérnök vezetö beosztásban, nagyon segítökész, pozitív ember.

A másik most válik a 4. férjétöl, ugyan neki is négy gyereke van, de más-más apától, viszont cserébe nem foglalkozik velük, még érettségije sincs, így a gyerektartásokból meg a családi pótlékokból én, mindenkibe beleköt - tipusú, elhanyagolt, rendetlen, koszos kinézetü.

2017. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én elfogadom a véleményeteket, én is így voltam vele, de a logikus érvelés megerősítette ezt a gondolatomat.
2017. márc. 29. 13:35
 9/16 anonim ***** válasza:

#5 Azért a számsorokat a csillagok állásával összehasonlítani elég meredek. :) A bolygók létező dolgok, a bolygóállások is. Hatása van a természetre, ha tetszik, ha nem. Vannak emberek pl., akik teliholdkor képtelenek aludni, vagy egyéb fizikális tüneteik vannak. Nyilván ezek a legismertebbek, mert a hold, mint égitest, a hozzánk legközelebb álló dolog.

Én nem arról a fajta horoszkópról beszélek, hogy az oroszlánok jövő héten szerelmesek lesznek, és arról sem, hogy most a jupiter a töktudjamilyen házba lépett, és ezért most változtasd meg az életed. De a csillagok kutatása, nemcsak az asztronómia, hanem az asztrológia is az ókor óta kutatott tudomány. És _van_ hatása az emberre, csak éppen nem azon a módon, amit manapság divatos elhinteni. De a különféle bolygóállások hatással LEHETNEK az emberre.

2017. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9 Igen, a kozerzetedre esetleg (mint pl nem alvas teliholdkor), de nem az alap jellemedre, termeszetedre. Ne legyel mar kreten.
2017. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!