Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külső és az ízlés között van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső és az ízlés között van összefüggés?

Figyelt kérdés

Ha helyes vagy helyes párt akarsz magadnak. Ha csúnya vagy akkor meg tudsz szeretni csúnyább embert is.

Vajon ha van egy csúnya pár ott az egyik fél vonzódik a csúnyább emberhez mert ő sem helyes. Vagy egyszerűen a nincs ló szamár is jó effektus játszik közre.


2016. febr. 18. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vonzódnak a csúnyák se a csúnyákhoz. Nincs összefüggés a külső és az ízlés között.
2016. febr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Azt gondolom, hogy a lelki érettség szintje dönti el, hogy képesek vagyunk-e a külsőségek mögé látni-e vagy sem. Mert számomra például nem jelent semmit önmagában az, ha külsőre álmaim férfija lép elém...azonkívül, hogy megjegyzem, hogy "nyami" , nem fog történni semmi...nem fogok vele lenni, ha a személyisége egyáltalán nem jön be. Pedig nem vagyok csúnya kategória, tehát ezek szerint nekem is csak a szépekkel kellene foglalkoznom...de nálam ez nem így működik. Azonban ha külsőre nem is álmaim netovábbja a fickó, de a személyisége megnyerő...akkor simán össze is jövök vele...mert a külső önmagában egy hatalmas nagy nulla. És aki ezt nem tudja...az lelkileg éretlen. Ezért fordulhat elő az az összefüggés amit kérdezel, hogy aki szép..az csak azzal fog foglalkozni, hogy a párja is szép legyen...a belső értékek már mellékesek.
2016. febr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én mondjuk olyannal se jönnék össze akinek csak a belsője jó, de külsőre meg úgy írom le, hogy nem éppen álmaim férfija.
2016. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyi az összefüggés, hogy ha nem vagy olyan tökéletes nyilván elvárod, hogy olyannak fogadjanak el, amilyen vagy, ezek mellett te nem lehetsz olyan, aki tökéletest keres, inkább előtérbe helyezi a belsőt, és elfogadóbb, szerintem legalábbis
2016. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3!


Akkor csak álmaid férfijával jönnél össze? Tehát a külső is meg a belső is tökéletes legyen?

2016. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Én szép vagyok, de a tipikus szépfiúk engem nem igazán izgatnak, ettől függetlenül nyilván van olyan, aki kevésbé tetszik, mint mások. A ha ló nincs jó a szamár is nálam abszolút nem működik, hihetetlenül válogatós vagyok, főleg belső terén, külső terén annyira nem, de olyan nincs, hogy én alább adom, mint ami nekem kell. akkor inkább egyedül vagyok lol.
2016. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 Igen, és találtam is ilyet, tehát nem kellenek az "akkor egyedül maradsz örökké" kommentek.
2016. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs, a csúnya lányoknak is jóképű pasi kell, míg férfiak közül adott esetben a jóképűek is összejönnek egy csúnyább lánnyal.
2016. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bárhogy is néznék ki,az ízlésem nem változna.Találtam valakit,aki nekem tökéletesen szép.
2016. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!