Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire van jelen az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van jelen az a jelenség, hogy a nők férfiasodnak a férfias pedig nőiesednek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Semennyire. Az nem elferfiasodas, hogy dolgozom, magamnak keresem a penzemet es nem vagyok ferfi nelkul eletkeptelen.
2017. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Annyira amennyire. Neked nem kva mindegy ? Ugy se lehet altalanositani....
2017. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én, örülök neki, így a feleségem tart el és nem is szólhat, mert a nők vannak ezért oda.
2017. márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vannak olyan nők,akik nem tudják elfogadni a nőiességüket , ezért nem menstruálnak normálisan és lesz nőgyógyászati problémájuk.Sajnos ez aktív,sportos nőknél is előfordulhat,vagy vékonynál,aki sok energiát feccel az egészségébe.

A férfiaknál az elnőiesedés viselekdésben lehet,hogy nem látnap előttük apamintát,ma már egyre kevesebb ilyen srác van.Ennek hála nem tud viselkedni az ellenkező nemmel,nem tud se udvarolni-igaz,kevesen vannak,akik megérdemlik- és elvárja,hogy oldjon meg helyette minden a nő.

2017. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Azt vettem észre,hogy rengeteg fiatal meleg van,- közösségi oldalakon pucsítanak ezerrel...

De egyébként is mióta nincs kötelezően katonai szolgálat,sok elpuhult férfit látni. A törtető pasis káromkodó nőket sem kedvelem! Ez a jelenség igen is jelen van....

2017. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Inkább azt mondanám, hogy bizonyos társadalmakban csökken a tradícionális nemi szerepek fontossága. Ez nem azt jelenti, hogy "felcserélődnek a szerepek", hanem azt, hogy "megváltoznak" a szerepek, és nem feltétlenül határolhatóak el olyan könnyen, mint "régen".


De nagyon általános a kérdésed. Mit szeretnél tudni?

2017. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

"mióta nincs kötelezően katonai szolgálat,sok elpuhult férfit látni"


A sorkatonaság eddig mindenkinek az elmondása alapján egy nevetséges bohóckodás volt, szóval bármit erre fogni hasonlóan komolytalan. :)

2017. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A megcsalások zömét már a nők követik el.

A nők többsége inkább a papucs pasikat keresi, akiket lehet uralni.


A pasik néha többet készülnek az öltözetükkel mint a nők.

Az öltözetük is nőies.


! - Nyilván vannak kivételek, ne vegye mindenki magára, de nyugodtan vegye, akikre igaz. ;)

2017. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon érzem. Mindenhol érzésekről beszélő férfiak, hogy ők így meg úgy meg lettek bántva, kihasználták őket, mindenki csak szórakozik velük, én ezt nem érthetem, nagyok az elvárások meg mittudomén.


Én a lépj túl rajta típusba tartozom és nem bírom a lelkizést. Évek óta nem panaszkodtam, pedig nekem is vannak gondjaim. Az agyamra megy ez a sok p.csogás de a másik véglet is, az úgyis minden jólesz optomista hozzáállás.


Folyton keménynek és férfiasnak titulálnak, pedig szerintem mások túl érzelmesek és önmarcangolóak. A megjelenésem csinos nőies, az alkatom is.

2017. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!