Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az esélye, hogy nem bánom meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az esélye, hogy nem bánom meg?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel elég erősen tetszünk egymásnak, de kicsit tartok tőle. Élőben aránylag ,,csendesen" viselkedik, de látom hogy faceen ott van az utolsó ,,lőttemgyorsegyselfiet" képe alatt is 400-500 néha 800 lájk és ott eléggé sok és néha ,,erotikusabb" képet is kitesz. Szóval egyrészt az is bajom, hogy sokkal jobban néz ki mint akikkel eddig voltam...nem önmagában baj, hanem arra gondolok, hogy azért sokan hajtanak/hajthatnak rá. Minden kép alatt olyanok irogatnak akiknek olyan kockahasuk van, hogy nekem orvos nem tudna olyat csinálni:D Egyrészt félek, hogy ,,kevés" leszek. Másrészt pont most volt egy hasonló kinézetű csaj aki egyik haveromat jól lehúzta pénzel, ezért volt vele (mondjuk engem nem fog tudni:D). Nem tudom, hogy ez a viselkedés, hogy élőben visszahúzódóbb, neten meg ilyen ez mire engedjen következtetni.Talán otthoni, fiatalkori szigorra ez a reakciója? Még 20-as évei elején van. Na röviden, tömören: akinek van ilyen jellegű tapasztalat vagy akár lányok is írhatnak, ők talán jobban belelátnak a ,,fejébe":)
2017. márc. 30. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A közösségi portálokon magamutogató lányok nagy többségben súlyos önértékelési gondokkal küzdenek.

Lehet, durván fog ez hangzani, de én azt ajánlom, h rendes, okos lányt keress és ne egy 'netrib...ncot'

19/l

2017. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Pont efelett nem tudok dűlőre jutni. Nem tudom, hogy tényleg ilyen, vagy csak ott mutatja magát ilyennek...Bár azt hiszem túl naiv vagyok:)
2017. ápr. 5. 16:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Oszom az első válaszoló véleményét!
2017. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
osztom
2017. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Becsatlakozok az előttem szólókhoz, eléggé önbizalomhiányos és szeretetéhes lehet meg nagyon kergeti az elismerést lájk formájában. Könnyen el tudom képzelni, hogy ez élőben elfajulna odáig, hogy állandóan tőled várna elismerést, visszacsatolást a lájkjai mellé is.


Van még bőven leányzó, aki nem a közösségi médiákban éli ki az életét :) Ha komolyabbat akarsz, akkor keress egy reálisabb talajon mozgó hölgyet. Ha egy-két éjszakára jó lesz a hölgy akkor hajrá, de úgy is állj hozzá a dologhoz.


28/N

2017. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Nem gondoltam volna a személyes találkozás után hogy ilyen. Abban gondolom nem kell reménykednem hogy a szeretetéhsége miatt szeretni fog és rendes lesz, inkább mindenkitől ,,szeretetet" akar majd? Az utolsó válaszolónak köszönöm a figyelmeztetést is, el szoktam felejteni kivel miért vagyok és az ő esetében valószínűleg idegbeteggé válnék a végén:D
2017. ápr. 8. 14:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen nok tobbsege meg 30-asan is keresik majd a tarsat. Ezeknek sokat kell pofara esniuk de par eves kapcsolatok utan, hogy egy normalis pasit megbecsuljenek. Sajnos egy magamutogato vilag lettunk tele narcisztikus szemelyisegu emberekkel, akik magas elvarasokat,utasitasokat tamasztanak a parjuk fele, alkalmazkodni keptelenek, irigyek a masik emberekre.Ok valos mely erzelmeket keptelek taplalni masik iranyaba.
2017. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sikerült jól lebeszélnetek:D Gondolom még senki nem volt az életében aki nem próbált meg összejönni vele vagy lefeküdni, a végén még azt váltom ki belőle hogy rámtapad mert nem tudja feldolgozni:D Vagy elhord mindennek:)Köszi a válaszokat:)
2017. ápr. 9. 16:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Hát figyi, tipikusan, ha valaki nagyon hajt az elismerésre a következő dolgokat zsokmta csinálni:

- állandóan pörög a külsején (haja, arca, stb.)

- mindig megkérdzi, hogy ez így jól áll-e

- óránként megkérdezi, hogy nem-e gubancos a haja, vagy akár el is rohan mosdóba megnézni

- iszonyat sokat görcsöl azon, hogy hányan lájkolják a képét, amit felrakott

2017. ápr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kifejezetten rosszul hangzik, sőt...de nem engedik az oldal szabályai hogy leírjam amit gondolok:D Amúgy az ilyen lányok 90%ban r-ok?
2017. ápr. 10. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!