Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van annak, hogy egy nő ha házasság elött nem élte ki magát akkor késöbb a férje hát mögött fogja? (félrelép)

Figyelt kérdés
2016. okt. 30. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek a kiélésben. Nincs olyan, hogy ha valami a természetemben van, akkor azt ki tudom adni magamból, hogy aztán soha ne kelljen.


Ha valaki korábban már félrelépett, az intő jel lehet. De hogy "nem élte ki magát"...

2016. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyi, mintha kiélte magát, de nem hűséges típus.


Vannak hűséges típusú emberek (nők és férfiak), és olyanok, aki nem tudnak hűek lenni. Ez szerintem teljesen független attól, hogy kinek hány partnere volt. Van aki leéli az életét az első szerelmével.

2016. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

tesóm feleségül vette gy "kiélt csajt"


11 év után a csaj mégis félrelépett.

2016. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hallottam olyat aki 8 évig volt hű és utána félre lépet akkor az hűséges tipus?
2016. okt. 30. 11:59
 5/10 anonim ***** válasza:

#4: Ha 8 évig tudott hűséges lenni, akkor ott nem a személyiségével van a "probléma", inkább a párkapcsolatában keresendő a dolog (ezzel nem azt mondom, hogy a másik a hibás).


Amúgy az első válaszoló véleményét osztom.

2016. okt. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudsz valami olyan "törvényröl", hogy minden nönek élete folyamán legalább 100 f-vel össze kell feküdnie? (Mert kérdésed valami ilyesmit sugall.)
2016. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A feleségemnek a 3. vagyok az életében és 17 év és két gyerek után az alapokat nézve rendben vannak a dolgaink


Ő amúgy egy faluról jött lány, aki óvónőként dolgozik és ezek miatt nagyon kedves, szerető, aranyos, törődő, gondoskodó típus.

2016. okt. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nőként ezt én úgy tudom megfogalmazni, hogy sosem akartam magam kiélni, csak MEGÉLNI.

Ezért olyan férfi a férjem, aki mellett önmagam lehetek minden területen, az ágyban is. Azt tudja nyújtani, amire szükségem van, és úgy, hogy minden vágyamat ki tudjam élni vele. És ez fordítva is igaz.


Nem hiszem, hogy bármit pluszt tudna nyújtani bárki csupán azzal, hogy "idegen farok". Amit akartam, kipróbáltam és megélem a hétköznapokban, amit nem, arra meg nem is vagyok kíváncsi.


Ez a "kiéli magát" nekem még mindig egy pejoratív kifejezés, kicsit olyan "annyi fa.sz járt már benne, hogy a kolbászra is undorral néz".

2016. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nincs semmire sem garancia.

Viszont ha a megfelelo pasi mellett kot ki akkor vele is kielheti magat.

2016. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem mondhatnám, hogy kiéltem magam a házasság előtt. Túl sok kapcsolatom sem volt. De utána a férjemmel folytattam a "kiélést", vele utazgattam, buliztunk, kijártunk este. A mai napig is (ha sikerült a gyerekeket lepasszolni), vele kettesben szeretek kijárni este.
2016. okt. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!