Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 29 eves fiunak biztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 29 eves fiunak biztos csak arra kell egy 17 éves lány?

Figyelt kérdés
2017. márc. 31. 22:05
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Nem merek benne megbízni. Mivan ha magaban meg rohog azon hogy elhiszem hogy komoly lehet koztunk?

Mivan ha csak elveszi a szuzessegem meg egyszer ketszer lefektet es annyi?

2017. márc. 31. 22:08
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Nagyobb a valószínűsége, hogy csak kihasználni akar. Ha meg komoly kapcsolatot, akkor elgondolkodnék, hogy miért nem a saját korosztályában keres...tuti van valami defektje. Persze lehetséges, hogy egymásba szerettek de számíts olyan hűdekomoly kapcsolatra. Sírás lesz a vége ígyis-úgyis. :D
2017. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
*ne számíts
2017. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
9%

Általánosítasz s nem szt kérded, mit tudni vágysz.

Pszichológia. Beszélhetek vele ha szeretnéd.

2017. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, én 38 vagyok,nekem csak szex jöhetne szóba..
2017. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Siras az mar van most is :)
2017. márc. 31. 22:21
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
Mégis mi másra?
2017. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
20%

Lassan 30 vagyok, még tavaly év végén megpróbáltam a kapcsolatot egy 15 éves lánnyal merthogy miért ne, talán tényleg olyan lesz mint a mesékben. Ő kezdett ki velem, nekem is sok kétségem volt a dolog felől.

Végig egyenes voltam vele, összejöttünk, lefeküdtünk (én voltam neki az első), de mindketten beláttuk, hogy ez nem működik mert túl sok a gátló tényező és 3 hónap után teljesen normálisan szakítottunk, nem volt sírás egyik oldalról sem.


Szóval ez csak a férfin múlik. Egyértelműen nem lehet kijelenteni semmit. Te ismered milyen, ha van benne gerinc akkor megmondja, hogy mit akar, ha meg nem akkor gazdagodsz egy rossz tapasztalattal.

2017. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem biztos, csak nagyon valószínű.
2017. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
62%

A biztos az nem ennyire egyszerű.

De tény, párkapcsolati szempontból most vagy a legrosszabb korban: elég fiatal és feszes (és elg tapasztaltan, naiv), hogy kb. a férfispektrum teljes szélességének a figyelmét felkeltsd.

De meg kell tanulnod megvédeni magad, és kiszűrni, hogy ki gondolja veled komolyan, és ki játszik veled.

2017. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!