Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti örültek neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örültek neki, hogy fiúnak születettek? Van itt olyan, aki nem és inkább lány/nő lenne?

Figyelt kérdés
Ha nem miért nem?
2016. okt. 1. 02:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én inkább egér lennék...egész nap lyukból ki, lyukba be...
2016. okt. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem! Nagyon nem örülök neki...
2016. okt. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nehéz a férfiak sorsa, de örülök neki, mert azért születtem férfinak, mert elég erős vagyok ahhoz, hogy megéljem ezt a keserves sorsot.
2016. okt. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Titusztitusz ***** válasza:
Én világéletemben szerencsés ember voltam az "alapvető dolgokat illetően",éshát azt hiszem,hogy minden szerencsém közzül abban volt a legnagyobb szerencsém,hogy FIÚNAK születtem...Ugyanis a hideg kiráz még a gondolatára is annak,hogy ha nőnek születtem volna,akkor ez esetben az ágyban NEM ÉN B.NÁM a partnernőmet meglehetős élvezetek közepette,hanem ENGEM b.nának a kanok...Hű...Iszonyat ebbe még belegondolni is...Nemigen lennék nő semmi pénzért...És irigyelni sem nagyon tudom őket...
2016. okt. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem,százezerszer lennék inkább nő. Mert ezerszer könnyebb az életük manapság.

Párkapcsolatot kb. bármikor tudnak kialakítani,sőt még válogatni is tudnak a jobbnál jobb srácokból...

ezáltal már fiatalabb korukban(legyen 16-17 év) boldogabbak lehetnek,kiegyensúlyozottabbak, több tapasztalat is van ezáltal, és még sorolhatnám ezek előnyeit...

Míg srácként ezek nem jöhettek szóba,plusz még frusztráltság,kinevetés,megalázás amit kaptam...


Akkor lehet gondolkodni melyik a jobb.

25/F

2016. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
En mar csak a szules miatt is orulok hogy ferfi vagyok:D na az valami borzalmas lehet.
2016. okt. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem teljesen erre válaszolok, de én nő vagyok, viszont sokkal jobban örülnék, ha férfinek születtem volna :)
2016. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én örülök. Hogy nézne ki Maci Laci tangában? Nem szeretnék karmot festeni, magas sarkúban tipegni. Nem szeretném kelletni magam, hogy valaki eltartson. Nem szeretnék fa.szt szopni. Nem szeretném, ha a popóm közelébe proktolguson kívül más is kívánkozna.
2016. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Kenzo Tenma ***** válasza:
Persze, hogy örülök. Én belátom, hogy nőnek lenni nehezebb. A párkeresés mondjuk könnyebbnek tűnik innen, de lehet, hogy nem túl nagy mértékben az.
2016. okt. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Férfinak születtem, ezt ismerem. Néha jó néha nem jó. Szerintem ha nő lennék másabb lenne, de nem lenne jobb vagy rosszabb. Akik azt mondják, hogy rosszabb lenne, az azért van mert a nemünk szerint szocializálódunk. Aki meg azt mondja, hogy jobb abból meg szerintem hiányzik az empátia mások iránt.
2016. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!