Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőkhöz szòlna a kérdésem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szòlna a kérdésem! Vannak jò férfiak a tinderen?

Figyelt kérdés
Van értelme felregisztrálnom? 20/L
2017. ápr. 1. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak csak épp dugni vagy más egyéb célból. Nem érdemes, rám csak idegesítő nyomulos srácok jöttek...akik görcsösen csajt akarnak.
2017. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Merre probálkozzam?
2017. ápr. 1. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Tolem kerdeztek mar hogy igazi vagyok-e vagy kamu kepeim vannak. De gondolom ok meg nem regota vannak fent. Pl pesten kizart hogy ne talalnal neked tetszo pasit mert nagyon sok jokepu izmos srac van, csak eppen mint dugni akar gyorsan es hatekonyan. Tapasztalat :)

De lany baratnoim is paran tindereznek szoktak mutatni kik vannak fent es hat azt kell mondjam nem rosszak. Persze a legtobbjuk olyan amilyen de tuti vannak szebb peldanyok de komoly kapcsolatot ne ott keress. Sokan mar szinte mindenkit atlapoznak mert nagyon hamar meg lehet unni a tindert szerintem, nekem mar barmennyire is bomba csaj volt nem volt mar kedvem egy ido utan ujra ismerkedni es elorol kezdeni a szokasos blablabla-t huszadik alkalommal. Amugy osszesen nekem 3 randim jott ossze onnan ahol talalkoztunk is abbol egy randibol lett kefe a masikon ketton csak csok volt de sajnos mind a ketten ragaszkodo tipusuak voltak es halalra idegesitettej szoval ott sem lett folytatas. Azzal a csajjal akivel lefekudtunk pedig talalkoztunk meg ketszer akkor is dugtunk igaz mar csak kocsiba aztan valahogy szepen elkezdtunk nem beszelni a masikkal szoval ez is veget ert. A tinder mar csak ilyen :D

2017. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Csajok es pasik-at pròbáltam 2 évvel ezelőtt akkor össze is jött egy hosszù kapcsolat

2017. ápr. 1. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:
A tinder tulajdonképpen alkalmi szexpartner kereső inkább, mint társkereső, de próbáld meg, ha gondolod
2017. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!