Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/ férfiak akik szexkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/ férfiak akik szexkapcsolatokat kerestek társjeresőkön és tinderen! Milyen gyajran jön ez össze?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? Illetve mit írtok a nőknek? Már alapból megmondjátok? Hogy működik ez?

Kort kérlek írjatok!



2017. febr. 2. 15:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Alkalmi kapcsolatra gondolok
2017. febr. 2. 15:23
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen nekem gyakorlatilag soha nem jön össze (jó, egyszer összejött). Igazából ha nem vagy legalább 8/10-es pasi, a Tindert felejtsd el. Sokkal több a férfi, mint a nő, így utóbbiak nagyon válogatnak.
2017. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

És az az egy hogy sikerült?

2017. febr. 2. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen jó társkereső oldalakat tapasztaltatok 30-asoknak?
2017. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Erre én is nagyon kíváncsi vagyok.

Páran úgy írnak rám, hogy szexkapcsolatot keresnek. Azonnal letörlöm őket. Érdekel, hogy van-e olyan nő, aki belemegy.

L22

2017. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyenből egy illetve több éjszakám is. De ezek elég nehezen sikerülnek mert minden nő válogat
2017. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elmesélnéd?
2017. febr. 2. 18:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok. Egy ilyen alkalmi szexpartnerem volt, de vele rengeteget beszélgettem előtte írásban is, aztán egyszer sétáltunk is és egy következő alkalommal nálam aludt. 2 szex volt egy éjszaka alatt. Aztán még néha beszélgettünk és ennyi, szép lassan elmaradozott. Képeiet likeolja neha facen, de ennyi..
2017. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer összeismerkedtem cseten egy nővel (én is nő vagyok), aki rendszeresen keresett alkalmit. Vidéki, átlagos háziasszony volt, továbbképzésre járt és olyankor találkozott a neten megismert pasikkal. Azt mesélte, hogy azt azért elvárja, hogy szex előtt a pasi fusson tiszteletkört, hívja meg egy italra legalább, udvaroljon, stb., hogy meglegyen a ráhangolódás.

(Utólag nagyon megorroltam rá, mert kiderült, hogy alibinek használt a családja előtt.)

2017. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!