Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs ebben az országban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs ebben az országban poliandria? (többférjűség)

Figyelt kérdés

Volt egy hasonló álmom...- érdekes dolgokat fantáziált össze az agyam. -Furcsa mert soha mem voltam ledér vagy hűtlen nő.


Olvastam,hogy Indiában,Nepálban van ,létezik ilyesmi.


Ti mit gondoltok róla?


De ez egyébként működőképes lenne,- a férjeim elsöröznének együtt munka után - mosolyogva vinném a vacsorájukat-ki mit szeret...

Soha sem lennék egyedül a szabadidőmben is ráérne egyikük eljárni futni velem,vagy úszni...

Be lehetne osztani mikor ki mit csinál és nagyon idilli lenne az egész....


-Na ekkor felébredtem....

"-Ma reggel nem kapok kávét?"

-dörmögött a valóság mellettem.



2017. ápr. 2. 09:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
# 10 Én piások és züllöttek között nevelkedtem, de nem lett olyan, amilyennek neveltem. Olyanná váltam, amilyen akartam lenni.
2017. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy magyar pasik? Egy német vagy egy üzbég szerintetek belemenne? Nem.
2017. ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
29%

Ha a többnejűséget is bevezetik mellé, akkor tőlem legyen.

Érdekes lenne, hogy mondjuk 5 nő meg 5 férfi él együtt, és mindenki kefél mindenkivel :D

Bár a vége az lenne, hogy a nők az egymásra féltékenykedés miatt kicsinálnák egymást, amit a férfiak a kanapén ülve sörrel a kezükben, röhögve néznének végig :D

2017. ápr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ahol poliandria van ott akkora a szegénység, hogy egy férfi képtelen egyedül ellátni egy családot, ezért általában fivérek vesznek feleségül közösen egy asszonyt. Ilyen racionális magyarázata van a jelenségnek, de van egy sejtésem, hogy téged nem ez érdekel, csak valamiért nem akartad egyenesen leírni a problémádat.
2017. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ez szép és jó... de a hálószoba???

Én biztos több férfit nem vállalnék be, (pláne nem egyszerre), amikor egy is sok! Vagy valaki kiszorul a hálóból, de az meg elég igazságtalan. Esetleg még felváltva jöhetnének... de az meg erőltetett.

Szóval több férfit nem tudnék szexuálisan boldoggá tenni, rendszeresen, meg pláne.

Arról nem is szólva, hogy én nem igénylem óra 24-be a tutujgatást, attól kiakadnék, és úgy érezném megfojtanak!


Szóval ez nekem inkább lenne rémálom...

2017. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

"Arról nem is szólva, hogy én nem igénylem óra 24-be a tutujgatást, attól kiakadnék, és úgy érezném megfojtanak!"


Na ja, nem is értem az olyan embereket, akik 0-24ben csüngenek a párjukon, mint köpőlégy a szarostalicskán, mindent, de tényleg MINDENT a párjukkal akarnak csinálni, és ha csak pár órára egyedül maradnak, akkor vége a világnak. Egyszer volt egy ilyen csajom, hát szabályosan az őrületbe kergetett.

Mondjuk én a másik véglet vagyok, annyira, hogy együttélni egy nővel nem is tudnék, az összes eddigi ilyen összeköltözős-együttélős kapcsolatom kudarcba fulladt.

Nálam az ideális kapcsolat úgy nézne ki, hogy a maximum idő, amit egyhuzamban töltök együtt a párommal, az legfeljebb 24 óra, ha heti szinten nézem, akkor meg 2(max. 3) hétköznapi délután/este/éjszaka, meg mondjuk egy teljes hétvégi nap/éjszaka.

Ha ennél több időt akar velem tölteni egy nő, akkor már szarul érzem magam, eleve egyedül szeretek lakni, idegesít, ha állandóan van körülöttem valaki.


Viszont sajnos azt tapasztalom, hogy a nők nagyon nagy része ez a tapadós fajta, előbb-utóbb mind több időt akar, összeköltözést, stbstb..

2017. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
39%
A magyar pasik a legsze*metebbek,nem mennének ők bele.
2017. ápr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%

Azért mert Magyar országon ez mindössze azt jelentené, hogy négy pasira főzöl, mosol, takarítasz, ebből statisztikailag egy megcsalna, egy féltékenykedne a többire, egy elhanyagolna egy meg mindig rajtad lógna....


Szerintem a többférjűség és többnejűség nem jó dolgok.

2017. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Tyű # 14-es eszméletlen' okos vagy...-ezt rajtad kívül senk- de senki nem tudta ám ....


Köszönjük Emese"!

2017. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
52%
#19 Veled ellentétben a kérdésre válaszoltam, plusz megpróbáltam kiugrasztani a nyulat a bokorból, hogy a kérdező elmondja mi nyomja a lelkét.
2017. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!